Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Предмет та об’єкт математичного програмуванняУривки

Назва «Математичне програмування» у сучасної людини асоціюється перш за все з програмуванням як процесом створення програм для ПЕОМ за допомогою спеціальної мови. Проте насправді це лише не дуже вдалий переклад з англійського терміну mathematical programming, що означає розробку на основі математичних розрахунків програми дій для досягнення обраної мети. В економічних, виробничих, технологічних процесах різних галузей народного господарства виникають задачі подібні за постановкою, що мають ряд спільних ознак та розв’язуються схожими методами. Типова постановка задачі математичного програмування наступна: деякий процес може розвиватись за різними варіантами, кожен з яких має свої переваги та недоліки, причому, як правило, таких варіантів може бути безліч. Необхідно із усіх можливих варіантів обрати найкращий. З цією метою використовуються математичні методи знаходження найкращої дії.
Сутність задачі економічного вибору та пов’язаною з цим необхідністю використання моделей та методів математичного програмування проілюструємо на прикладі.
Приклад 2.1. Фірма спеціалізується на виготовлені та реалізації електроплит та морозильних камер. Припустимо, що збут всієї продукції необмежений, проте обсяги ресурсів праці та основних матеріалів є обмеженими. Задача полягає у визначенні такого плану виробництва продукції на місяць, при котрому виручка буде найбільшою.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

конспект "Предмет та об’єкт математичного програмування" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 22:53. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 392 та скачано 26 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...