Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Задачі з математичного програмуванняУмови задач

1. Знайти сідлову точку для гри, яка задана платіжною матрицею
2. На залізничній сортувальній горці можуть бути оброблені одночасно N потягів. Середній час обробки потягу 0,4 години. Потяги прибувають із інтенсивністю 2 потяги в годину. Знайти граничні імовірності стану та показники ефективності роботи гірки за наступних умов: N = 3, якщо всі шляхи зайняті, то потяги не стають у чергу, а уходять на запасні шляхи (багатоканальні із відмовленням); N = 1, черга може бути необмеженої довжини (одноканальна із необмеженою чергою; N = 1, якщо черга на обробку більше ніж два (m = 2) потяги одночасно, то потяги уходять на запасні шляхи (одноканальна із граничною чергою), де N – число каналів.

Розв'язки задач доступні після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі з математичного програмування" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.03.2011 в 21:02. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 756 та скачано 71 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали