Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Розв'язування задачі лінійного програмуванняУривки

Нехай потрібно знайти максимум функції
Z(x1, х2) = 3х1 + 2,5х2
на множині W, що описується системою нерівностей (15.1), яка розглядається в § 15 (див. також § 14). Значення функції Z(x1, х2) = 3х1 + 2,5х2 в деякій точці з координатами х1, х2 також можна сприймати як відхилення цієї точки від прямої Z(x1, х2) = 3х1 + 2,5х2 = 0. Тому чим більше точка відхиляється від прямої Z(x1, х2) = О, тим більше значення має в цій точці функція Z(x1, х2). Крім того, точки будь-якої прямої, паралельної прямій Z(x1, х2) = 0, однаково відхилені від прямої Z(x1, х2) = 0. Отже, точка, в якій функція Z(x1, х2) досягає найбільшого значення, повинна бути точкою області W, яка лежатиме на прямій, що має з W спільні точки і відхилена від прямої Z(x1, х2) = О найбільше. Таким чином, шукана точка може лежати лише на межі області W, тобто належати деяким прямим, що обмежують область W (мал. 17, 18). Відхилення такої точки від кожної з межових прямих, яким вона належить, очевидно, дорівнює нулю.

Повна інформація про роботу

задачник "Розв'язування задачі лінійного програмування" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.10.2010 в 23:23. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 523 та скачано 51 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали