Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Алгоритм розв’язування задачі лінійного програмування симплексним методомУривки

Якщо в оцінковому рядку останньої симплексної таблиці оцінка Zj – сj = 0 відповідає вільній (небазисній) змінній, то це означає, що задача лінійного програмування має альтернативний оптимальний план. Отримати його можна, обираючи розв’язувальний елемент у зазначеному стовпчику таблиці та використавши один крок симплекс-методом. В результаті отримаємо новий опорний план, якому відповідає те саме значення функціоналу, що і для попереднього плану, тобто функціонал досягає максимального значення в двох точках багатогранника розв’язків, а отже за властивістю 2 розв’язків задачі лінійного програмування така задача має нескінчену множину оптимальних планів.

Повна інформація про роботу

конспект "Алгоритм розв’язування задачі лінійного програмування симплексним методом" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 23:05. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1089 та скачано 74 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали