Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Конкуренція – основа ринкуУривки

Мета: розкрити зміст поняття «конкуренція» та «структура ринку», визначити головні ознаки досконало конкурентних і недосконало конкурентних ринків; з'ясувати роль нецінової конкуренції на недосконало конкурентних ринках; дослідити поведінку фірм, що діють на ринках з різною структурою; розвивати вміння роботи в групах та парах; виховувати толерантне ставлення один до одного, дружні стосунки між учнями.

Повна інформація про роботу

аудиторна робота "Конкуренція – основа ринку" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.10.2010 в 02:20. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 378 та скачано 45 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали