Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Фінанси підприємства

Капітал підприємстваЗміст

Вступ
1. Концепція капіталу підприємства і його види. Рух капіталу: його форми та види
1.1. Концепція капіталу підприємства та його види.
1.2. Рух капіталу: його форми та види.
2. Основні джерела формування капіталу
3. Використання світового досвіду в процесі нагромадження капіталу та його інвестування в Україні
3.1. Шляхи стимулювання процесів нагромадження капіталу в Україні.
3.2. Проблема відтоку капіталу з України та шляхи її подолання.
Висновок
Список використаної літератури

Вступ

Підприємницька діяльність безпосередньо пов'язана з поняттям капіталу та його рухом. Існують різні підходи до визначення капіталу, різні аспекти його тлумачення. Загалом, щоб позначити такий перебіг подій, коли авансована вартість у процесі свого руху зростає і приносить більшу вартість, використовують поняття "капітал".
Кожен підприємець намагається досягти таких розмірів виробництва, які б забезпечили максимальний приріст авансованого капіталу.
Говорячи про капітал, потрібно відзначити, що в будь-який момент часу існують одні юридичні і фізичні особи, у яких є деякий надлишок фінансових коштів, і інші - у яких їх не вистачає. Для нормального розвитку економіки постійно потрібні мобілізація, розподіл і перерозподіл фінансових коштів між її сферами і секторами.
Слід зазначити, що на сьогоднішній день у підприємств усіх форм власності все частіше виникає потреба нагромадження капіталу різними методами та способами для здійснення своєї діяльності та отримання прибутку.
Саме тому правильне тлумачення поняття „капітал”, чітке розуміння принципів його руху та методів нагромадження набуває великого значення, особливо після отримання Україною статусу країни з ринковою економікою.
Мета цієї роботи - дати визначення капіталу як унікального явища економічного життя, проаналізувати шляхи його нагромадження вітчизняними підприємствами, дати оцінку використання світового досвіду в процесі нагромадження капіталу та його інвестування в Україні, розглянути такі важливі проблеми як „тіньовий” капітал та відтік капіталу за кордон.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Капітал підприємства" з предмету "Фінанси підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.10.2010 в 21:00. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 402 та скачано 40 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...