Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Дослідження адміністративно-правових відносинЗміст

1. Сутність адміністративно-правових відносин.
2. Ознаки адміністративно-правових відносин.
3. Види адміністративно-правових відносин.
4. Адміністративно-правові та суспільні відносини.
5. Адміністративно-правові відносини та адміністративно-правові норми.
6. Адміністративно-правові відносини та юридичні факти.

Уривки

Особливе місце у державному регулюванні посідають адміністративні відносини. Для адміністративних відносин характерним є те що з однієї сторони завжди виступає держава.
Саме за допомогою адміністративно правових відносин вдаеться забезпечити стабільність, впорядкованість, точність, ефективність держави. Здебільшого ці відносини строго ієрархічного характеру, де одна сторона наказує іншій.
Отже, можна визначити що адміністративні відносини – це суспільні відносини , що врегульовані адміністративними нормами.
Мета роботи – Дослідити адміністративно правові відносини, їх співвідношення з такими поняттями як суспільні відносини, адміністративно правові норми та юридичні факти. Зясувати які існують види адміністративно правових відносин та їх найсутевіші ознаки.
Прохладно в доме? Закажите себе эргономичный и высокофункциональный конвектор. Преимущество конвектора в том, что воздух циркулирует в помещении природным методом и, проходя через нагревательный компонент разогревается и поступает в помещение.
Отже, адміністративно правові відносини займають важливе місце у житті держави і суспільства. історія розвитку адміністративних відносин розпочалася ще на початку ХІХ стл. , але найбільш значимою подіею було прийнятя в незалежній Україні нового Кодексу про адміністративні правопорушення.
У адміністративних правовідносинах з одного боку завжди виступае держава а з іншого фізична чи юридична особа чи держава. Характерною ознакою адміністративно правових відносин є те хо вони відбуваються на основі підпорядкування однієї сторони інші, будь то указівки Кабінету Міністрів міністерствам чи накладання штрафу на водія порушившого правила дорожнього руху.
Повна інформація про роботу

реферат "Дослідження адміністративно-правових відносин" з предмету "Адміністративне право". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.11.2012 в 23:59. Автором даного матеріалу є Женя Алісова. З моменту опублікування роботи її переглянуто 123 та скачано 17 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя Алісова...

відмінний реферат по маркетингу на 15 сторінок


Подібні матеріали