Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Звіт з практики на Дніпропетровській митниці (виробнича практика, 3-й курс)Зміст

Вступ...3
1. Порядок акредитації підприємств у митних органах 4
2. Порядок застосування та заповнення періодичної митної декларації, загальної митної декларації, тимчасової митної декларації, неповної митної декларації.5
3. Порядок використання бланків єдиного адмiнiстративного документа форми МД-2, додаткових аркушiв форми МД-3, специфiкацiї форми МД-8, доповнення форми МД-6 під час декларуванні товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України суб’єктами ЗЕД9
4. Порядок здійснення інформаційної взаємодії між митними органами та ЦМУЛДЕР13
5. Порядок заповнення митної декларації в митних режимах: переробка на митнії території України; переробка за межами митної території України; магазин безмитної торгівлі; митний склад.15
6. Порядок нарахування та сплати митних платежів в залежності від митного режиму. Вивчити порядок заповнення граф 47, В та С у митній декларації форми МД-2 та форми МД-3 20
7. Порядок здійснення митного контролю та оформлення товарів, що переміщуються різними видами транспорту (автомобільному; залізничному; повітряному; морському (річковому), стаціонарними засобами транспортування) залежно від регіональних особливостей бази практики...25
8. Порядок здійснення митного оформлення товарів, що містять об’єкти права інтелектуальної власності28
9. Умови ввезення гуманітарної допомоги на митну територію України та порядок здійснення її митного контролю та митного оформлення30
Висновок 33
Список використаної літератури34

Вступ

Для закріплення отриманих в Академії знань та навичок по закінченню третього курсу я, студент групи ....., ........, був направлений до митного посту «Дніпропетровськ Річ-порт», який знаходиться за адресою м. Дніпропетровськ, площа Десантників 5 для проходження виробничої (технологічної) практики на період з 17.09.2012 р. по 05.10.2012 р.
Перед початком практики я пройшов інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.
Керівником практики було призначено начальника митного посту «Дніпропетровськ Річ-порт» Фесенко Дмитра Миколайовича.
Згідно з Положенням структура та чисельність митног поста формуються (з урахуванням обсягів робіт) у межах граничної штатної чисельності й фонду заробітної плати митного органу.
Митний пост «Дніпропетровськ Річ-порт» очолює начальник, який має заступника. Начальник призначається на посаду в порядку, встановленому Держмитслужбою України.
Специфіка діяльності митного посту «Дніпропетровськ Річ-порт» Дніпропетровської митниці полягає у:
• оформленні вантажів які надходять до зони діяльності Дніпропетровської митниці річковим транспортом;
• митному оформленні вантажів які надходять на адресу юридичних та фізичних осіб, експрес перевізниками та державною поштою.
Робота побудована у відповідності з вимогами програми навчальної практики курсантів IIІ курсу факультету економіки та менеджменту.

Висновок

Проходження виробничої (технологічної) практики відкриває великі можливості перед курсантами у подальшому майбутньому. Вона допомагає нам наочно відчути і оцінити специфіку нашої майбутньої професії.
Проходження практики на митному посту «Дніпропетровськ Річ-порт» надали мені можливість оволодіти практичними і методичними основами митної справи, закріпити теоретичні знання, набуті в Академії, оволодіти тонкощами діяльності митного органу.
Виконуючи план виробничої (технологічної) практики, я ознайомився з особливостями роботи Митний пост «Дніпропетровськ Річ-порт».Успішно вивчив нормативну базу, основні положення діяльності митного посту «Дніпропетровськ Річ-порт». Приймав участь у підготовці документів для передання їх до архіву Дніпропетровської митниці.
На мою думку, час, відведений для проходження практики, був використаний ефективно та доцільно. Питання, що були передбачені робочою програмою практики, були опрацьовані та відображені мною у звіті.
У підсумку треба сказати, що Дніпропетровська митниця надала відмінні умови для того, щоб проходження практики стало для курсантів цікавим і корисним.

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з практики на Дніпропетровській митниці (виробнича практика, 3-й курс)" з предмету "Митна справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 29.11.2012 в 20:09. Автором даного матеріалу є Серій Хорольський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 574 та скачано 26 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Серій Хорольський...

звіт було захищено на 95 балів у 2012 році. Об'єм 35 сторінок


Подібні матеріали