Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Соціологічні аспекти організації управлінської діяльностіУривки

З цим тісно пов’язана п’ята якість – уміння заохочувати й карати. Наступна, шоста якість – уміння начальника цінувати час своїх підлеглих. Практика показує, що коли керівник не вміє цінувати час підлеглих, то це саме те, з чого починається моральний розклад колективу. Цим самим він вчить їх самих не цінувати свого часу. Тут починаються розгулювання по коридорах, перекури по півгодини, вічні відкладання роботи, чекання тощо.
Сьома якість звучить досить просто, та говорити про неї, вважаємо варто, бо часто від неї багато залежить: ввічливе, доброзичливе ставлення начальника до своїх підлеглих
Восьма якість – це вміння говорити і мовчати. Соціологічні дослідження показують, що в наш час 70% свого робочого часу начальники говорять. І лише 30% - пишуть, читають виконують іншу роботу. І тому не дивно, що за рубежем уже давно при підготовці людей до управлінської почали запроваджувати - іноді обов‘язкові, іноді факультативні – курси з уміння говорити.
Наступна, дев’ята якість в Америці дуже високо цінується – почуття гумору. начальник, який не вміє пожартувати і посміятися, укорочує не тільки своє життя, він значно ускладнює роботу своїх підлеглих.
І остання десята якість хорошого начальника звучить так: цікався, вивчай своїх підлеглих. Зрештою у житті ж немає нічого цікавішого ніж людина.

Повна інформація про роботу

реферат "Соціологічні аспекти організації управлінської діяльності" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.08.2010 в 15:23. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 326 та скачано 25 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали