Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Вплив інформатизації на технології організації управлінської діяльностіСписок використаної літератури

1. Цимбалюк В. С, Гавловський В. Д., Корочанський О. £ Проблеми юридичної деліктології в інформаційних відносинах // Бізнес і безпека. — 1998. — № 6.
2. Цимбалюк В. С, Гавловський В. Д. Інформаційне право. Навч.-метод. комплекс для підготовки фахівців за спеціальністю правознавство. — К.: ІЕУГП, 1999.
3. Цимбалюк В. С Правове регулювання відносин власності: Метод, комплекс навч. дисципліни. — К.: Інститут економіки, управління та господарського права, 1999.
4. Цимбалюк В. С Проблеми латентності комп'ютерної злочинності // Правове, нормативне та метрологічне забезпечення системи захисту інформації в Україні. — К.: НТУУ "КПІ", 2000.
5. Чумаченко Н. Г., Заботина Р. И. Теория управленческих решений. — К., 1983.
6. Швец Н.Я. Автоматизированные системы управления органами внутренних дел. — К., 1983.
7. Шеннон К. Э. Работы по теории информации и кибернетике. —М., 1963.
8. Эшби У. Р. Система и информация // Вопр. философии. — 1964. — №3.
9. Ярочкин В. И. Безопасность информационных систем. — М.: Ось, 89, 1996.
10. Ярочкин В. И. Информационная безопасность: Учеб. пособие. — М.: Междунар. отношения, 2000.

Повна інформація про роботу

реферат "Вплив інформатизації на технології організації управлінської діяльності" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.08.2010 в 16:25. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 500 та скачано 60 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали