Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Жанрові особливості роману Гора Відала «Берр»



Зміст

Вступ
Глава I. Гор Відал
1. Знаменитий письменник повстав проти рідний "Американської імперії"
2. Історія Америки очима Гора Відала
Глава II. Аарон Берр
1. Роман «Берр»
Висновок
Література

Вступ

Деякі люди, здавалося б, народжуються, щоб стати великими, однак не стають такими. І дійсно, є люди, що володіють неймовірними талантами, рідкісними атлетичними задатками, разючими художніми здібностями чи іншими уродженими схильностями, що надають їм можливість стати набагато вище і краще інших. Але здібності і природні дарування не мають нічого загального з щирою величчю. Вони можуть допомогти людині досягти величі, але ніколи не стануть основою для цього.
З іншого боку, істинно велика людина може не мати виняткові таланти, чи силоміць популярністю. Щира велич виростає з характеру. Людина з характером — уже велика людина незалежно від того, визнають його інші таким чи ні. Людина зі слабким характером не може стати великим, і неважливо, якою славою чи успіхом у світі він користається.
Історія людства зберегла пам'ять про багатьох людях, обдарованих талантами, але потерпілих повну поразку і не витримали іспити їхнього характеру. Ці люди могли бути відомими і впливовими, і ми можемо тільки уражатися їх неординарним здібностям, але навряд чи ми визнаємо їхній істинно великими людьми.
До числа таких людей належав Аарон Берр. Він досяг помітного положення, але людство пам'ятає лише те, що він прожив трагічно безглузде життя. Воно стало пам'ятником багатого, але розтраченого потенціалу.
Саме Берру присвячена дана робота, точніше роману Г.Відала “Берр”, особистості автора , а також його жанровим особливостям.





Повна інформація про роботу

курсова робота "Жанрові особливості роману Гора Відала «Берр»" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2011 в 18:00. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 238 та скачано 23 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали