Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Комунікаційна політикаУривки

Кожна ціль відповідає певному стану цільової аудиторії. Досягнення цілі фактично означає переведення аудиторії у наступний стан, що дає можливість ставити більш значні у комерційному відношенні цілі. Так, наприклад, для групи потенційних клієнтів, які в значній мірі поінформовані про банк і про його послуги може ставитися ціль, що полягає у випробуванні продуктів банку і наступному їх залученні до тривалої співпраці. Очевидно, що такі цілі не можуть ставитися по відношенню до цільової аудиторії, яка практично не володіє інформацією про даний банк.
3. Вибір інструментів комунікаційного впливу. Слід мати на увазі, що існує певна відповідність між цілями комунікаційного впливу та його інструментами. Очевидно, що постановка і реалізація таких цілей, як досягнення належного рівня поінформованості про банк та його продукти забезпечується насамперед використанням інструментів пропаганди і реклами. Що стосується збільшення обсягу продаж як наявним, так і потенційним клієнтам, то основними інструментами досягнення таких цілей будуть методи особистої продажі та стимулювання збуту. Вибір інструментів комунікаційної політики слід здійснювати з урахуванням також і типу цільової аудиторії (зрозуміло, що по відношенню до персоналу банку недоцільно застосовувати методи реклами, а по відношенню до засобів масової інформації чи державних органів - методи особистої продажі чи стимулювання збуту).

Список використаної літератури

1. Ткачук В.О. Маркетинг в банку -Тернопіль: "Синтез-Поліграф", 2006.
2. Маркетинг у банку: Навч. - метод. посібник, Нікітін А.В. - К.: КНЕУ, 2001.
3. Романенко Л. Ф. Банківський маркетинг: Підручник. — К.: ЦНЛ, 2004.
Повна інформація про роботу

доповідь "Комунікаційна політика" з предмету "маркетинг у банку". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.09.2011 в 11:51. Автором даного матеріалу є Анастасія. З моменту опублікування роботи її переглянуто 622 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Анастасія...

коротка доповідь про комунікаційну політику


Подібні матеріали