Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Авіаційний транспорт УкраїниЗміст

Вступ.3
1. Значення і місце авіаційного транспорту у транспортній системі України.5
2. Основні передумови, що вплинули на напрямки розвитку авіаційного транспорту України.9
3. Сучасний стан та проблеми авіаційного транспорту України...15
4. Аналіз розміщення авіаційного транспорту України. Транспортно-економічні зв’язки.26
5. Перспективи розвитку і розміщення авіаційного транспорту..33
Висновки39
Список використаної літератури..41
Додатки...43

Вступ

Выбираете авто спортивного направления? Японская компания Mitsubishi представляет замечательную модель лансер цена в Одессе. Mitsubishi Lancer X гармонично сочетает в себя качества современного стиля, дизайна, высокого уровня безопасности, и конечно же новейших технологий.
Важлива галузь кожної держави - транспорт. Обсяг транспортних послуг багато в чому залежить від стану економіки країни, а сам транспорт часто стимулює підвищення рівня активності економіки. Особливе місце серед різних видів транспорту посідає авіаційний транспорт.
У складі єдиної транспортної системи України важливе місце належить авіаційному транспорту, значення якого у світі та у нашій державі зростає.
Повітряний транспорт є важливим складником транспортного комплексу України та її регіонів.
Він виконує важливі функції у зв’язках України з іншими державами та регіонами світу.
Різні аспекти розвитку повітряного транспорту України досліджуються у працях таких науковців, як Ю. Є. Пащенко, В. Г. Дідик, О. Ю. Бордун, О. Ложачевська, Н. Шаповал та ін. Ю. Є. Пащенко, зокрема, аналізує особливості розвитку транспортно-дорожнього комплексу України, у тому числі авіаційного транспорту. В. Г. Дідик досліджує особливості правового регулювання сфери повітряного транспорту в Європейському Союзі та в Україні. У працях О. Ю. Бордун проаналізовано транспортну інфраструктуру західноукраїнського прикордоння. О. Ложачевська, Н. Шаповал досліджують фактори, які впливають на розвиток повітряного транспорту України. У науковій літературі мало уваги приділяється аналізу функціонування повітряного транспорту на регіональному рівні, що має важливе значення в умовах інтеграції нашої держави в європейський повітряний простір
Дослідження авіаційної галузі є одним з найбільш важливих напрямків розвитку ринку пасажирських перевезень, та є одним з найважливіших об’єктів для дослідження серед таких науковців, як В. Горбулін, Ю. Кулаєв, С. Соколенко, В. Бадрак, В. Загорулько, Д. Бугайко, В. Щелкунов та інші.
Об’єктом дослідження є авіаційний транспорт України.
Предметом дослідження є особливості розміщення та розвитку авіаційного транспорту.
Метою курсової роботи є визначення сутності та регіонального розвитку авіаційного транспорту.
Для реалізації поставленої мети необхідно вирішити ряд наступних завдань:
- визначити значення і місце авіаційного транспорту України;
- дослідити основні передумови, що вплинули на розвиток і розміщення авіаційного транспорту України;
- проаналізувати основні показники розвитку авіаційного транспорту, його сучасна структура, стан і проблеми розвитку;
- здійснити аналіз розміщення авіаційного транспорту України. Транспортно-економічні зв’язки;
- визначити перспективи розвитку і розміщення авіаційного транспорту.
Інформаційною базою для написання курсової роботи стали підручники і посібники з теорії розміщення продуктивних сил, періодичні видання, а також статистичні дані Міністерства транспорту і зв’язку та Державної статистики України.
Курсова робота складається зі вступу, п’яти основних питань, висновків, списку використаної літератури та додатків.

Висновки

Таким чином, транспорт – це найважливіша ланка економічних стосунків, яка бере участь у створенні та доставці продукції споживачам, з’єднує виробництво і споживання, галузі, регіони, держави.
Роботу транспортної системи забезпечує транспортна інфраструктура, що включає в себе шляхи сполучення, рухомий склад, вантажно-розвантажувальне господарство транспортних та інших підприємств і організацій, які здійснюють навантаження, розвантаження і перевалку вантажів (що перевозяться всіма видами транспорту), а також засоби управління і зв'язку, різноманітне технічне обладнання.
Авіаційний транспорт — наймолодший і найшвидкісніший, але поки що дорогий. Поряд з перевезенням вантажів, пошти і пасажирів він використовується для санітарних перевезень, а також для аерофотозйомок, хімічної обробки посівів та боротьби з лісовими пожежами.
Україна володіє значним потенціалом створення і виробництва авіаційної техніки.
Повітряний транспорт України об'єднаний у “Авіалінії України”, до яких належать майже 30 авіазагонів, 100 аеродромів, а також підприємства з ремонту авіатехніки, приватні авіалінії. Існуючі виробничі потужності аеропортів дозволяють забезпечити перевезення до 60 млн. пасажирів та 182,5 тис. т. Вантажів на рік.
Авіатранспортом здійснюють переважну більшість транс-континентальних пасажиро-перевезень та перевезень товарів з невеликим строком зберігання на значні відстані.
Недоліки: велика собівартість, залежність від природних умов.
У транспортному пасажиро- і вантажообігу його частка менша 1%.
Найперспективнішими аеропортами е Бориспіль, Жуляни, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Сімферополь, Харків, з місцевих аеропортів — Вінниця, Кіровоград, Полтава, Ужгород, Херсон та Керч.
Найбільші міста України мають по два аеропорти: в Києві – це “Бориспіль” і “Київ” (Жуляни), Одесі – “Центральний” і “Застава”, в Сімферополі – “Сімферопольський” і “Заводський”.
Повітряними воротами столиці України є Бориспільський аеропорт. Відкрились повітряні лінії до Франкфурта, Парижа, Торонто, Нью-Йорка, Лондона, Ізраїлю. Важливого значення набувають польоти в Китай, Японію, Індію.
Повітряний транспорт України об’єднаний в “Авіалінії України”, до яких належать майже 30 авіазагонів, 100 аеродромів, а також підприємства з ремонту авіатехніки, приватні авіалінії.
Київській області належить перше місце в Україні за перевезенням пасажирів і вантажів повітряним транспортом. Далі йдуть Харківська, Дніпропетровська і Донецька області.
У перспективі, в процесі тіснішої інтеграції України в європейські і світові соціально-економічні структури, роль авіатранспорту буде зростати. У цьому плані необхідною є реконструкція міжнародних авіагаваней, розширення рухомого складу (спрацювання парку літаків Ту-134, Ту-154, Як-42 становлять майже 70%) тощо, створення нових міжнародних авіапортів.
Таким чином, в умовах кризових процесів в економіці та загального зменшення обсягів пасажирських перевезень постає необхідність у розробці заходів стратегічного розвитку вітчизняних авіакомпаній із врахуванням орієнтації авіатранспортної системи України на інтеграцію в Європейський повітряний простір.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Авіаційний транспорт України" з предмету "регіональна економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.02.2012 в 00:00. Автором даного матеріалу є Жека. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1071 та скачано 70 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Жека...

отличная работа про авиационный транспорт Украины, очень интересная тема