Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Аналіз сайту компанії, представленого в ІнтернетіЗміст

1. Особливості реклами в Інтернет.
2. Цінові моделі оплати реклами.
3. Комплексний метод оцінки ефективності реклами в Интернет.

Алгоритм виконання Індивідуального завдання №1,2,3

1. Вибір веб-сайту маркетингового агентства з запропонованих у Додатку або будь-якої іншої компанії, що займається маркетинговими дослідженнями в Інтернеті.
2. Оцінка веб-сайту з використанням елементів методики, запропонованої в другому розділі Методичних указівок:
2.1. коротка характеристика компанії і її продукту;
2.2. визначення цілей, з якими компания виходить на Інтернет-ринок;
2.3. характеристика головної сторінки сайту компанії;
2.4. аналіз представленої на сайті інформації щодо компанії;
2.5. аналіз додаткових послуг, наданих компанією в Інтернеті;
2.6. аналіз маркетингових досліджень, проведених компанією в Інтернеті;
2.7. висновки і рекомендації з проведеного аналізу сайту компанії.

Глосарій
Додатки

Приклади:
- Маркетинговий аналіз веб-сайту маркетингового агентства Monitoring.ru
- Маркетинговий аналіз веб-сайту компанії SUBARU та його міжнародних версій
- Маркетинговий аналіз представництва в Інтернеті туристських центрів (на прикладі сайтів міст Лондона та Парижа)

Уривки

У Групу компаній monitoring.ru входять наступні дослідницькі компанії:
• НИСПИ — Національний інститут соціально-психологічних досліджень;
• АИСТ — Агентство досліджень соціуму і телерадіомовлення;
• АРПИ — Агентство регіональних політичних досліджень;
• monitoring.ru — Агентство досліджень російського Інтернету;
• Суспільний моніторинг — Автономна некомерційна організація «Суспільний моніторинг».
Початок діяльності Групи компаній пов'язано зі створення в 1993 році Національного інституту соціально-психологічних досліджень (НИСПИ), основними напрямками діяльності якого були медіа і маркетингові дослідження. Потім у 1997 році було утворене Агентство досліджень соціуму і телерадіомовлення (АИСТ). Основою його діяльності стали: консультування в області телебачення і радіо, видавнича діяльність, проведення незалежних медіа-експертиз. У 1998 році засноване Агентство регіональних політичних досліджень (АРПИ), що представляє широкий спектр послуг в області політичної соціології. У наступному році організовано Агентство досліджень російського Інтернету monitoring.ru. У 2000 році компанії НИСПИ, АИСТ, АРПИ, monitoring.ru, агентство «Суспільний моніторинг» при участі професійних партнерів: ALG, Context Co, Meridian Capital Management, PRIMANN об'єдналися в Групу компаній monitoring.ru. 5 грудня 2002 року керівники групи компаній monitoring.ru і дослідницької групи РОМИР оголосили про створення дослідницького холдингу ROMIR Monitoring, що поєднує ряд самостійних дослідницьких компаній. З цього моменту на російському ринку соціологічних і маркетингових досліджень з'явилася нова найбільша дослідницька структура. В Інтернеті група компаній має своє представництво з 1999 року, тобто вже протягом 5 років.

Загальною маркетинговою метою є просування ТМ SUBARU з урахуванням особливостей національних ринків, ступеню їхньої розвиненості, знайомства споживачів з даною ТМ і окремими видами продукції компанії. Тому на основному сайті компанії існує можливість за допомогою гіпертекстових посилань потрапити на кожну з 35 національних версій сайту.
Слід зазначити, що всі обрані для аналізу сайти компаній носять рекламно-інформаційний характер, тобто являють собою інструмент просування продукту на локальні ринки, однак, на сайті США є можливість on-line купівлі, що свідчить про те, що метою виходу в Інтернет була не тільки реклама торговельної марки, але і збільшення обсягів продажів автомобілів безпосередньо через Інтернет-мережу, причому основний натиск робиться на просування автомобілів моделі Forester, що призначена для всієї родини. Можливість on-line купівлі пов'язана з розвинутим віртуальним ринком у США.
3. Характеристика основного сайту компанії і його модифікацій.
Зробивши аналіз технічних характеристик сайтів, необхідно відзначити, що швидкість завантаження сайтів усіх версій досить висока, що є гарантією того, що користувач не залишить сайт під час його завантаження. Навігація по сайтах досить проста і зручна, на всіх сайтах присутня карта сайта, що дозволяє користувачам без особливих зусиль потрапити в будь-який розділ сайту.
Незважаючи на більш низьку швидкість завантаження графічної інформації, інформація завантажується повністю. Високі технічні характеристики всіх сайтів компанії можна пояснити тим, що усі вони розроблені висококваліфікованими фахівцями компанії SUBARU, а також прагненням компанії підтримувати свій імідж і відповідати цілям і задачам діяльності компанії.
Аналіз дизайнерських характеристик доцільно представити у вигляді таблиці (Табл.1).
4. Аналіз інформації, представленої на сайтах.
Інформація, представлена на усіх версіях сайту, має чітку структуру - рубрики і підрубрики чітко виділені, їхнє розташування достатньо зручно для користувача. Завдяки ефекту мультимедіа, надається можливість побачити підрубрики, що містять усю необхідну для користувача інформацію.
Розташування рубрик знаходиться в логічному взаємозв'язку, змінюється лише їхня кількість і розташування. На сайті Subaru Global рубрик 6:
- Home
- Topіcs
- Models
- About Subaru
- Motorsports
- Worldwіde NetWork.

На американському сайті кількість рубрик зменшується (4), однак треба відзначити більше підрубрик.
На французькій версії чітко виділені 5 рубрик, на відміну від глобальної версії, тут немає рубрики Worldwіde NetWork, однак з'являється чітко виділена рубрика "Дистриб'ютори". Необхідно відзначити, що на даній версії відбувається копіювання інформації в двох рубриках, стосовно характеристик модельного ряду SUBARU, що пов'язано зі специфікою французького Інтернет-ринку і високою конкуренцією на автомобільному ринку - у Франції могутня автоіндустрія, і французи віддають перевагу національним маркам автомобілів.
На російській сторінці рубрик 7, окремо виділяються рубрики "Технології" і "Галерея". Виділення рубрики "Технології" пов'язане з тим, що Інтернет-ринок Росії досить новий і потенційні клієнти повинні бути інформовані про всі нові досягнення компанії. Основні користувачі Інтернету в Росії - молоді люди і вони воліють прикрашати свій "Робочий стіл" Windows “шпалерами” із зображенням автомобілів, мотоциклів. Такі зображення можна завантажити прямо зі сайту Субару, скориставшись рубрикою "Галерея".

На сайті Кенії основних рубрик 8, тому що рубрика "Модельний ряд" розбита на 4 і інформація про кожну модель SUBARU виділена в окрему рубрику. Деякі рубрики нижнього меню сайту знаходяться в стадії розробки, що пов'язано, насамперед, з початком освоєння компанією даного ринку. Важливо відзначити той факт, що всі сайти розроблено безпосередньо компанією SUBARU, крім кенійського - цей сайт розроблений кенійською компанією Vіsіontechnologіes, посилання на яку представлено безпосередньо на сайті SUBARU. Таке рішення SUBARU можна пояснити тим, що компанія виявила звернення до компанії Vіsіontechnologіes більш доцільним, ніж самостійне проведення маркетингових досліджень ринку Кенії і вивчення психологічних особливостей користувачів даної країни.
На всіх сайтах представлена інформація про мотоспорт, тому що компанія SUBARU бере безпосередньо участь у даному виді спорту, й у кожнім регіоні є любителі і вболівальники авторалі, які стежать за останніми новинами в цій області. Необхідно відзначити, що компанія SUBARU, яка є спонсором спортивних заходів, активно використовує у своїй політиці концепцію соціально-етичного маркетингу.
Присутність Карти сайту у всіх версіях створює зручність у навігації.
Сторінки не перевантажені інформацією, представлена графічна і текстова інформація пропорційна і знаходиться в співвідношенні 50/50. Найбільш глибоким сайтом за кількістю наданої інформації є сайт США, у кожній з чотирьох рубрик знаходиться по 10 підрубрик, що пов'язано з культурними особливостями американців - їхньою прямолінійністю, прагненням до чіткості і структурованості в усьому. Досить глибоким є також сайт Кенії, що зв'язано з використанням агресивного маркетингу для просування компанії в Інтернеті. На інших сайтах обсяг наданої інформації досить однаковий і містить інформацію від історії створення компанії до новин мотоспорту.
На жодній з версій немає даних про відновлення сайту, дату останнього відновлення можна довідатися лише за датою останніх новин. Таку ситуацію можна пояснити тим, що у такої великої компанії склався імідж передової торговельної марки і користувач може бути упевнений у тому, що з сайтом ведеться постійна робота і він одержить всю нову інформацію.
Слід зазначити чітку структуру наданої інформації на всіх сайтах, кількість рубрик і підрубрик представлено в кількості, що не перевантажує сайти, вони знаходяться в логічному взаємозв'язку, і, незважаючи на те, що дані про відновлюваність інформації не присутні, необхідно підкреслити динамічний розвиток компанії в Інтернеті, застосування новітніх технологій у наданні інформації про свою діяльність.
5. Аналіз додаткових послуг.
Слід зазначити, що на жодній з версій немає можливості передплати на новини компанії, хоча представлені на самому сайті новини часто відновлюються і представлені досить глибоко, що дозволяє користувачеві бути в курсі всіх подій, пов'язаних з діяльністю компанії.
Банерна реклама не присутня на сайтах компанії, що говорить про її солідність і велич, присутні лише посилання на сайти партнерів і основних дилерів компанії.
Важливим є можливість "зворотного зв'язку" на усіх версіях, що дозволяє одержати відповідь на будь-яке питання безпосередньо від представника компанії.
Одним з недоліків є неможливість спілкування on-lіne.
Купівлю on-lіne можна зробити лише з американської і кенійської версій сайту, що пов'язано, насамперед, з розвинутою Інтернет-економікою США, а також з тим, що Кенія є однією з найбагатших країн Африки і спостерігається зростання доходів цієї країни за рахунок "зеленого" туризму.

Метою дослідження сайту було вивчення досвіду присутності в Інтернет-економіці однієї з провідних корпорацій світу. На основі принципів бенчмаркінгу, відповідно до авторської методики, проаналізована маркетингова діяльність корпорації SUBARU в Інтернет-економіці.
Проведений аналіз показав:
1. Компанія використовує у своїй маркетинговій діяльності концепцію соціально-етичного маркетингу;
2. Як на основному сайті, так і на його модифікаціях простежується корпоративний стиль - у дизайні, наданні інформації;
3. Поряд з використанням чіткого корпоративного стилю, компанія враховує національні і культурні особливості сприйняття інформації і дизайнерських рішень на локальних ринках;
4. Національні версії сайту враховують ступінь розвиненості ринку, орієнтовані на визначений сегмент, і в зв'язку з цим мають чітку спрямованість асортиментної політики;
5. Гарне структурування інформації, зручність навігації, використання нових Інтернет-технологій;
6. Напрямок сайту носить комплексний характер: формування іміджу компанії в Інтернет-економіці, реклама продукції, що випускається, надання можливості придбання продукції в рамках віртуальної економіки.
Українська Інтернет-економіка знаходиться в стадії початкового розвитку. У зв'язку з цим існує необхідність вивчення і використання принципів маркетингової діяльності провідних корпорацій світу у віртуальній економіці.
Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Аналіз сайту компанії, представленого в Інтернеті" з предмету "інтернет маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 27.12.2011 в 18:05. Автором даного матеріалу є Антон. З моменту опублікування роботи її переглянуто 589 та скачано 19 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Антон...

чудова індивідуальна робота, користуйтеся