Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Економічний аналіз

Економічний аналіз - задачі та розв'язкиУмови задач

1. Проаналізуйте динаміку браку і оцініть розмір його впливу на обсяг виробництва.
2. Визначте залежність випуску виробів від їх запуску за допомогою кореляційно-регресивного аналізу.
3. Розрахувати величину факторів, що вплинули на середній виробіток робітника. Визначити резерви росту продуктивності праці.
4. Визначте фактори, що вплинули на валовий прибуток, розрахуйте їх вплив інтегральним методом.
5. Необхідно: пояснити роль фінансової звітності в сучасних умовах господарювання та з точки зору здійснення аналізу господарської діяльності.
6. Необхідно оцінити ситуацію. Розкрити теоретичний зміст показника та його значення у підприємницькій діяльності. Визначити негативні показники та його значення у підприємницькій діяльності. Визначити негативні тенденції в розвитку підприємства, їх причини (Зовнішні/внутрішні) та наслідки. Зробити відповідні висновки. Коефіцієнт ритмічності роботи ЗАТ "Веселка” у 1 році становив: І квартал – 0,95; ІІ квартал – 0,90; ІІІ квартал – 0,87; ІV квартал – 0,95.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Економічний аналіз - задачі та розв'язки" з предмету "Економічний аналіз". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:24. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 6118 та скачано 434 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...