Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Банківська справа

Аналіз кредитних операцій в комерційному банкуУривки

Вступ. Банківська система завжди була і залишається важливою складовою суспільного розвитку України, незважаючи на зміни в політичній ситуації, економічній кон’юнктурі та правовому середовищі країни. Кредитна діяльність в Україні протягом останніх декількох років була і лишається на сьогодні самою нестабільною і ризиковою з всіх форм банківських операцій. Проте, за інших рівних умов, кредитування - один із самих ефективніших та перспективних видів банківської діяльності.
Постановка проблеми. Широка диверсифікація операцій дозволяє банкам зберігати клієнтів і залишатися рентабельними навіть при надто несприятливій господарської кон’юнктурі. Але далеко не всі банківські операції повсякденно присутні і використовуються в практиці конкретного банківського закладу (наприклад, виконання міжнародних розрахунків чи трастові операції). Але є певний базовий набір, без якого банк не може існувати і нормально функціонувати.

Список використаних джерел:

1. Закон України «Про банки і банківську діяльність» від 07.12.2000р. № 2121-III.
2. Річний звіт Відкритого Акціонерного Товариства “Універсальний Банк Розвитку та Партнерства” за 2004-2007 роки.
3. Аналіз банківської діяльності, за заг.ред. А.М.Герасимовича, Київ, КНЕУ, 2003 – 599с
4. Бюлетень Національного банку України, березень 2008року
5. Зимовець В., Шелудько Н. Макроекономічні аспекти активізації банківського кредитування в Україні / Вісник НБУ, № 11, 2006 рік, с.54-58
6. Петрук О.М. Банківська справа: Навчальний посібник / За ред. д.е.н., проф.. Ф.Ф. Бутинця. - К.: Кондор, 2004. - 461 с.
7. С.В.Мочерний, М.В. Довженко. Економічна теорія. К.:Академія, 2004р. ,650 с.
8. Экономическая энциклопедия / Под ред. Л.И.Абалкина.

Повна інформація про роботу

реферат "Аналіз кредитних операцій в комерційному банку" з предмету "Банківська справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.10.2010 в 00:39. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1421 та скачано 94 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...