Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Зберігання та постачання плодово-овочевої продукціїЗміст

1.Резюме
2.Суть проекту та характеристика робіт
3.Оцінка ринку збуту
4.Аналіз стану галузі та оцінка конкуренції
5.План маркетингу
6.Виробничий план
7.Організаційний план
8.Оцінка ризику і страхування
9.Фінансовий план та стратегії фінансування

1. Резюме

Давно не секрет, что тренинг является одной з самых эффективных форм обучения. Если ты активно ищешь качественные тренинги в украине, то загляни ua-trening.com. На одном ресурсе собраны все тренинги Украины.
ТОВ «Фруктово-овочева компанія» здійснює торгівельно – заготівельну діяльність в галузі агропромислового комплексу.
Покращення якості та підтримка в належному стані зібраного врожаю стає все найбільш актуальним та важливим завданням, оскільки потреба ринку в свіжих овочів та фруктів високої якості постійно зростає.
ТОВ «Фруктово-овочева компанія» планує займатися зберіганням плодів овочів та фруктів (яблука, груші, сливи, абрикос, нектарин, банани, хурма, томати, огірки, дині, зелені культури та інш.), в регульованому газовому середовищі (РГС) та очікує зайняти вагоме місце серед постачальників вказаної продукції. Найбільш унікальним є те, що технологія РГС зменшує концентрацію кисню в спеціально обладнаному приміщені зменшуючи при цьому газообмін фруктів та овочів з зовнішнім середовищем, що дозволяє зберігати продукції в декілька раз довше ніж за умов зберігання в холодильних камерах, та водночас є набагато рентабельнішою.
Необхідно підкреслити, що в Україні спостерігається дефіцит постачальників подібних видів послуг і ринок овочів та фруктів забезпечений лише на 5-7%, в той час як ціни на тепличну продукцію продовжують стрімко зростати, особливо в зимовий період.
Реалізація продукції планується в межах м. Києва та Київської області серед торгівельних мереж "Фуршет", "Велика кишеня" и Fozzi ("Сільпо", "Фора", "Дніпрянка", "БуміМаркет").
Обсяг виробничих потужностей на ТОВ «Фруктово-овочева компанія» буде досягати 1400 т у рік.
Для забезпечення розвитку виробництва: закупівлі сировини, підвищення її якості та конкурентоспроможності необхідні додаткові кошти.

2.Суть проекту та характеристика робіт

ТОВ «Фруктово-овочева компанія»
Основний вид діяльності – торгівельна, виробнича.
Підприємство планує займати територію загальною площею 1000 м2, де будуть розміщені:
- офіс, адміністративна будівля;
- приміщення для зберігання овочів та фруктів;
- гаражі;
- лабораторія;
- площа для завантаження та відвантаження продукції.
ТОВ «Фруктово-овочева компанія» спеціалізується на зберіганні овочів та фруктів (яблука, груші, сливи, абрикос, нектарин, банани, хурма, томати, огірки, дині, зелені культури та інш.) в регульованому газовому середовищі (РГС).
В умовах зростання конкуренції підприємство тримає курс на закупівлю сучасного обладнання, впровадження нових технологій, збереження товарного виду та високої якості продукції. З цією метою передбачено купівлю овочів та фруктів «з перших рук» на оптових ринках півдня України (Херсонська, Дніпропетровська області та АР Крим), щоденний контроль за виробничим процесом, процесом зберігання, завантаження та розвантаження.
Для здійснення господарської діяльності необхідно створити автотранспортний парк, складське приміщення та технологію

8.Оцінка ризику і страхування

Рівень невизначеності, ризику в представлених розрахункових результатах фінансово-господарської діяльності ТОВ «Фруктово-овочева компанія» залежить значною мірою від зовнішніх, факторів.
На підприємство впливають зовнішні суб'єкти господарської діяльності, державні органі й інші фактори впливу, у тому числі:
- прямого впливу: постачальники, трудові ресурси, установи державного регулювання, споживачі та конкуренти;
- непрямого впливу: стан економіки виробничого потенціалу, соціально-культурні зміни.
У період становлення ринкових відносин стан законодавства характеризується не тільки складністю, але й рухливістю, а іноді й невизначеністю, що безсумнівно позначається на ступені ризику.
Зміна стану економіки значно впливає на вартість матеріальних ресурсів і купівельну спроможність споживачів. Коливання курсу долара США щодо валюти України непередбачені. Страховим гарантом підприємства виступає страхова компанія "Альбатрос".
Повна інформація про роботу

проект "Зберігання та постачання плодово-овочевої продукції" з предмету "Менеджмент організацій". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.12.2011 в 21:26. Автором даного матеріалу є Литвинчук В., Романович І.,. З моменту опублікування роботи її переглянуто 615 та скачано 23 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Литвинчук В., Романович І.,...

бізнес-план для ТОВ «Фруктово-овочева компанія», користуйтеся, будь-ласка


Подібні матеріали