Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Аудит

Державна податкова адміністрація УкраїниУривки

Державним податковим організаціям в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі. Про застосування вексельної форми оплати податку на додану вартість при ввезенні (пересиланні) товарів на митну територію України.
Державна податкова адміністрація України надсилає для відома та керівництва на роботі постанову Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 1997 р. №1104 „Про Затвердження Порядку випуску, обігу за погашення податкових векселів і повідомляє.
Зазначеною постановою не враховані положення закону України від 20.09.98 р. №550/93-ВР „Про внесення змін і доповнень до Закону України „Про податок на додану вартість”, а тому необхідно керуватися зазначеною постановою з урахуванням положень вказаного Закону, а саме:
1. При видачі довідки про відповідність статусу імпортера вимогам Закону:
- не враховувати питання наявності заборгованості перед бюджетом; в бланку довідки в рядку, що стосується наявності заборгованості, проставляти позначку „Х”;
- враховувати, що право на одержання такої довідки має платник податку, у якого обсяг оподаткованих операцій за останні 12 місяців дорівнює п’яти і більше мільйонам гривень.
Оскільки бланк довідки є бланком суворої звітності, необхідно терміново в державних податкових адміністраціях всіх рівнів визначити наказом по державній податковій адміністрації відповідальну особу за видачу таких довідок та ведення їх обліку у спеціальному журналі.

Повна інформація про роботу

реферат "Державна податкова адміністрація України" з предмету "Аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 23.09.2010 в 23:04. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 298 та скачано 28 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...