Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційний менеджмент

Огляд стандартів інформаційної індустріїУривки

Выбираете стальные задвижки для трубопроводной арматуры? Задвижка 30с41нж благодаря надежности конструкции и универсальности применения добилась признания специалистов в области устройств для трубопроводов и технологических линий. Качественные задвижки 30с41нж Вы сможете заказать уже сейчас на grant-k.ru.
1. Види стандартів та їх класифікація
У широкому значенні слова стандарт (від англ. норма, зразок) - це зразок, еталон, модель, прийняті за вихідні для зіставлення з ними інших подібних об'єктів. Стандарт як нормативно-технічний документ установлює комплекс норм, правил, вимог до об'єкта стандартизації й затверджується компетентним органом. Стандарт може бути розроблений як на матеріальні предмети (продукцію, еталони, зразки речовин), так і на норми, правила, вимоги різного характеру.
В Україні діяльність, пов’язана зі стандартизацією здійснюється відповідно до закону України "Про стандартизацію" [30]. Розглянемо деякі визначення з галузі стандартизації, використовувані далі в тексті, що наведені у цьому законі.
Стандарт - документ, що встановлює для загального і багаторазового застосування правила, загальні принципи або характеристики, які стосуються діяльності чи її результатів, з метою досягнення оптимального ступеня впорядкованості у певній галузі, розроблений у встановленому порядку на основі консенсусу.
Стандартизація - діяльність, що полягає у встановленні положень для загального і багаторазового застосування щодо наявних чи можливих завдань з метою досягнення оптимального ступеня впорядкування у певній сфері, результатом якої є підвищення ступеня відповідності продукції, процесів та послуг їх функціональному призначенню, усуненню бар'єрів у торгівлі і сприянню науково-технічному співробітництву.
Нормативний документ - документ, який установлює правила, загальні принципи чи характеристики різних видів діяльності або їх результатів. Цей термін охоплює такі поняття як "стандарт", "кодекс усталеної практики" та "технічні умови".
Міжнародний та регіональний стандарти - стандарти, прийняті відповідно міжнародним та регіональним органом стандартизації.
Національні стандарти - державні стандарти України, прийняті центральним органом виконавчої влади у сфері стандартизації та доступні для широкого кола користувачів.
Кодекс усталеної практики (звід правил) - документ, що містить практичні правила чи процедури проектування, виготовлення, монтажу, технічного обслуговування, експлуатації обладнання, конструкцій чи виробів. Кодекс усталеної практики може бути стандартом, частиною стандарту або окремим документом.
Стандарти можна класифікувати за різними ознаками.

Повна інформація про роботу

лекція "Огляд стандартів інформаційної індустрії" з предмету "Інформаційний менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.09.2010 в 23:06. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 455 та скачано 28 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали