Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційний менеджмент

Методологія та засоби моделювання інформаційної системи - ARISЗміст

1. ARIS – загальна характеристика системи
2. Сутність методології моделювання ARIS
3. Імітаційне моделювання в ARIS
4. Вартісний аналіз в ARIS
5. ARIS та корпоративні ІС
6. Особливості використання ARIS

Уривки

Довгостроковий розвиток бізнесу неможливий без побудови ефективної системи управління, яка реалізовує стратегічні задуми керівництва і власників організації.
Незважаючи на унікальність кожного виду бізнесу і його специфічні риси, можна виділити ряд загальних задач, пов'язаних з реорганізацією і розвитком бізнесу.
• Задача ефективного стратегічного управління бізнесом
Однією з останніх тенденцій у цій області є залучення до реалізації стратегії розвитку бізнесу всіх службовців компанії. Для цього необхідно розробити комплекс взаємопов'язаних стратегічних цілей, спираючись на місію компанії. Далі стратегічні цілі декомпозуються на підцілі на нижчих рівнях ієрархії в компанії, і контроль їх виконання здійснюється за допомогою системи ключових показників продуктивності KPI (Key Performance Indicators).
• Задача розробки і реінжинірингу бізнес-процесів
Перед будь-якою компанією, яка хоче перейти від ієрархічної функціональної системи управління до процесної організації своєї діяльності, підтримуючи її інформаційними системами класу ERP, SCM і CRM, стоїть задача радикальної трансформації способів ведення бізнесу і реінжинірингу основних бізнес-процесів.
• Задача розробки сценаріїв спільного бізнесу
У будь-якої компанії є постачальники і замовники. Перші дозволяють компанії працювати для того, щоб виконати вимоги останніх. Сьогодні вже недостатньо розробляти бізнес-процеси тільки всередині окремої компанії. Багато які компанії ростуть, відкривають свої філіали, купують інші фірми і працюють над тим, щоб ці філіали і придбані фірми успішно функціонували спільно, а інтереси традиційних постачальників і замовників були включені в бізнес-процеси і враховувалися при розробці сценаріїв ведення спільного бізнесу.
• Задача управління персоналом
Ще одне питання, яке виникає у будь-якій компанії, пов'язане з розробкою службових інструкцій, що визначають, які людські ресурси необхідні для роботи, як співробітники повинні взаємодіяти між собою і в умовах якої системи мотивації. Тут необхідно розробляти і використовувати службові інструкції нового типу інструкції, що прямо витікають з потреб того або іншого бізнес-процесу.

Повна інформація про роботу

лекція "Методологія та засоби моделювання інформаційної системи - ARIS" з предмету "Інформаційний менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.09.2010 в 22:54. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 973 та скачано 67 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали