Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Управління проектами інформатизації

Моніторинг і контроль проектуУривки

Контроль і моніторинг необхідні для розуміння того, у якому стані перебуває проект, і які коригувальні дії можуть бути початі, якщо хід виконання проекту істотно відхиляється від плану.
Основою всіх дій по моніторингу є документований план проекту. Прогрес у ході проекту звичайно визначається порівнянням реально отриманих результатів (робочі продукти, завдання, трудовитрати, вартість) із планованими величинами на заздалегідь установлених етапах або рівнях контролю відповідно до графіка проекту або структури робіт.
Ця група процесів містить у собі:
1. моніторинг параметрів планування;
2. моніторинг зобов'язань учасників;
3. моніторинг проектних ризиків;
4. моніторинг управління даними;
5. моніторинг залучення зацікавлених сторін;
6. проведення аналізу ходу виконання проекту;
7. проведення аналізу виконання етапів проекту;
8. аналіз проблем;
9. прийняття коригувальних дій;
10. виконання коригувальних дій.

Повна інформація про роботу

лекція "Моніторинг і контроль проекту" з предмету "Управління проектами інформатизації". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.09.2010 в 23:34. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 524 та скачано 35 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...