Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Екологія

Проблеми охорони навколишнього середовища в сільському господарствіЗміст

ВСТУП…………………………………………………………………….3
1 Правова охорона навколишнього природного середовища в сільському господарстві 4
2 Забруднені землі 8
3 Водні та лісові ресурси у сільському господарстві…… …10
4 Основні пріоритети охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів……13
ВИСНОВОК 16
Список літератури 17

Вступ

Відомо, що природа – єдина і неподільна, а сучасне господарство – результат взємодії природи і суспільства. Отже, суспільство, господарство і природа – взаємопов’язані. Зв’язок цей має глобальний характер, стан і доля кожного із компонентів – взаємозалежні.
Ця порівняно проста теза є відправною щодо розуміння низки глобальних екологічних проблем.
Сільське господарство — найбільш активна галузь, де взаємодіє суспільство і природа. В умовах сучасної системи сільського господарства можна відокремити два напрямки природоохоронної діяльності: охорона навколишнього природного середовища і всіх його елементів від негативного впливу сільськогосподарського виробництва та охорона сільського господарства від шкідливого впливу антропогенного навколишнього середовища. Основні правові норми, які закріплюють порядок використання та охорони земель, інших природних об'єктів у сільському господарстві, містяться в Земельному, Водному, Лісовому кодексах України, в кодексі України про надра, а також у Законах України «Про охорону земель», «Про тваринний світ» та «Про охорону атмосферного повітря». Дані правові норми становлять правову основу екологізації аграрного законодавства.

Повна інформація про роботу

реферат "Проблеми охорони навколишнього середовища в сільському господарстві" з предмету "Екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2011 в 22:30. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1314 та скачано 67 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали