Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Використання Adobe Photoshop для обробки графічних зображеньЗміст

Вступ
Розділ 1. Теоретичний огляд редактора
1. Палітри
2. Сканування зображень
3. Імпорт і експорт зображення
4. Виділення областей
5. Використання контурів
6. Малювання й редагування
7. Вибір кольорів
8. Шари
9. Канали й маски
10. Фільтри
11. Розмір зображення і його графічний дозвіл
12. Кольорокорекція
13. Перетворення зображень
14. Кольороподіл
15. Друкування: загальний огляд
Розділ 2. Практична обробка графічного файлу
1. Запуск програми
2. Виділення області малюнку
3. Вставка фрагмента в зображення меншого розміру
4. Зміна рамки виділення
5. Вирівнювання яскравості слою
6. Коректування яскравості й контрасту
7. Коректування цвіту зображення за допомогою команди Hue/Saturation.24
8. Друк на кольоровому принтері, що підтримує язик PostScript
9. Растри
Висновки
Література

Вступ

Хочеш зробити унікальну анімовану композицію? Тобі потрібні проекти і шаблони для Adobe After Effects. На digitaljuice.com ти можеш завантажити необхідні файли та знайти інформацію щодо техніки обробки відео та тексту. З їх допомогою ти зможеш створити корпоративне відео чи рекламу.

Темою цієї курсової роботи є “використання Adobe Photoshop для обробки графічних зображень”.
Мета цієї роботи: опрацювати теоретичний матеріал та зробити практичні дії над графічними файлами у середовищі Adobe Photoshop.
Об`єктом цієї курсової роботи є дослідження можливостей графічного редактора Adobe Photoshop.
Adobe Photoshop 7 просто приречений на те, щоб стати суперхітом сезону серед програмних продуктів. Тим більше, що він, як і всі версії цього пакета з непарними порядковими номерами, містить помітні нововведення. Наприклад, в Photoshop 3 з'явилася підтримка шарів, у п'ятої версії - багаторівневе скасування невдалих дій і дуже корисний інструмент Magnetic Lasso, у базову поставку Photoshop 5.5 була включена програма ImageReady для роботи з Web-графікою. Паралельно йшло відновлення й інші продукти Adobe, призначених для поліграфії й дизайну: векторного редактора Illustrator, програми верстки InDesign, візуального HTML-редактор GoLive, векторно-анімаційного пакета LiveMotion, засобу для створення мультимедійних презентацій AfterEffects.
Не стала виключенням і сьома версія Photoshop. Розроблювачі усунули цілий ряд недоліків цієї програми, які істотно ускладнювали життя користувачам Windows і Mac OS X. Зокрема, Photoshop 7 нарешті «навчився» використати системну віртуальну пам'ять, у результаті чого «апетити» у витраті системних ресурсів, насамперед, фізичного ОЗУ, набагато зменшилися в порівнянні з попередніми версіями. Особливо це помітно при обробці більших зображень високого дозволу. Також істотно знижений ризик «зависання» системи, викликаного розростанням власного файлу підкачування Photoshop до неконтрольованих обсягів. Тепер Photoshop набагато краще працює при запуску одночасно з ним інших додатків, у тому числі й при використанні настроювань за замовчуванням (раніше на експериментальний підбор потрібних параметрів ішло чимало часу).
Повна інформація про роботу

курсова робота "Використання Adobe Photoshop для обробки графічних зображень" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2010 в 21:58. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 962 та скачано 92 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...