Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Екологічне правоЗміст

Вступ 3
1 Поняття екологічного права 4
2 Особливості вживання терміну „землевикористання” 10
Загальні висновки 13
Використана література 15

Вступ

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини — невід’ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України.
З цією метою Україна здійснює на своїй території екологічну політику, спрямовану на збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів.
Успішне та ефективне функціонування системи екологічного права України є однією з головних обов’язкових умов забезпечення законних і невід’ємних прав та інтересів громадян держави та сталого розвитку українського суспільства.
Земля є найбільш важливим об’єктом матеріального світу. Сучасна людська діяльність завдає їй багато шкоди. Одним із завдань суспільства є мінімізація такого впливу за допомогою різноманітних засобів, серед яких чільне місце займає удосконалення правового регулювання відносин власності на землі, а також її раціонального використання, відтворення та охорони. Успішність даного процесу залежить від правильних та чітко встановлених термінологічних визначень, зокрема терміну „землевикористання”.
Всім цим важливим питанням й присвячена ця контрольна робота.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Екологічне право" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 16:03. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 378 та скачано 30 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...