Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Право на відпустку по законодавству УкраїниЗміст

Вступ 4
1 Право на відпустки 5
2 Види відпусток та порядок їхнього надання 6
2.1 Щорічні відпустки 7
2.2 Порядок надання щорічних відпусток 10
2.3 Додаткові відпустки в зв’язку з навчанням 13
2.4 Творча відпустка 14
2.5 Соціальні відпустки 15
2.5 Відпустки без збереження заробітної плати 16
3 Порядок оплати відпусток 17
3.1 Порядок оплати відпусток по основному місцеві роботи 17
3.3 Порядок надання й оплати відпусток працівникам, що працюють у приватного підприємця. 20
4 Звільнення працівника, що використовував відпустку 22
Загальні висновки 24
Використана література 25

Вступ

Курсова робота на тему ”Право на відпустку по законодавству України” визначає коло осіб, що користаються щорічними оплачуваними відпустками, узагальнює положення законодавства про мінімальну тривалість відпустки, про відпустки окремих категорій працівників, про додаткові відпустки, про порядок розрахунку заробітку для оплати праці, що зберігається під час відпустки, про порядок і використання відпустки та про захист права на відпустку.
Останнім часом з’явилися зміни в законодавстві про відпустки. 2 листопада 2000 року Верховною Радою України було прийнято Закон ”Про внесення змін і доповнень до Закону України ”Про відпустки”. Необхідність внесення змін і доповнень до Закону ”Про відпустки” зумовлена практикою його застосування протягом маже чотирьох років. Так, наприклад, зроблені зміни щодо надання щорічної основної відпустки тривалістю 56 календарний днів для педагогічних працівників, які не працюють у закладах освіти, але робота яких обумовлена системою освіти; зміна у п. 1 ч. 1 ст. 9 Закону ”Про відпустки” приводить цю норму у відповідність з ч. 3 ст. 56 КЗпП України, якою передбачено, що робота на умовах неповного робочого часу не тягне будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників; зміни в Законі передбачають надання навчальних відпусток впродовж навчального року та багато інших змін.
У роботі розглядається й таке питання, як можливість розподілу відпустки на частині: досліджується, з чиєї ініціативи відбувається цей розподіл, чи можна без згоди працівника достроково відкликати його з відпустки; в яких випадках можна перенести відпустку; чи можна одержати компенсацію за невикористану відпустку і при яких умовах.
Всі ці питання були розглянуті в цієї курсової роботі.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Право на відпустку по законодавству України" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 15:41. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 922 та скачано 61 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...