Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Планування збільшення обсягів та прибутковості продажЗміст

Вступ 3
Розділ 1. Теоретичні аспекти дослідження планування збільшення обсягів та прибутковості продаж 4
1.1. Сутність планування й особливості його здійснення на підприємстві 4
1.2. Формування плану збуту з урахуванням досліджень ринку, життєвого циклу продукції і детермінантів попиту 7
1.3. Планування рекламної діяльності 18
1.4. Планування збуту продукції 25
Література 31

ВСТУП

Актуальність теми дослідження. Планування є важливою частиною господарської практики. Багаторічний досвід закордонних та українських підприємств довів, що недооцінка планування в умовах ринку, зведення його до мінімуму частіше за все приводить до значних економічних втрат. Досвідчені керівники розуміють, що всі великі бої спочатку виграють на папері – на плані, а тільки після цього у реальному житті. Ринок не пригнічує, не заперечує планування взагалі, а тільки зміщує цей процес у первинну виробничу ланку, як важливий елемент господарського механізму управління.
Успішно працюючі підприємства здійснюють не тільки довгострокове планування, але і детальну розробку оперативних поточних планів по кожному підрозділу, кожному робочому місці. Календарні плани (декадні, місячні, квартальні, піврічні) конкретизують цілі і завдання підприємства, включають відомості про замовлення, про забезпеченість їх матеріальними ресурсами, про ступінь завантаження виробничих потужностей та їх використання з врахуванням терміну виконання кожного завдання. В них передбачаються витрати на реконструкцію потужностей, заміну обладнання, оновлення продукції, навчання працівників тощо.
Планування збільшення обсягів продаж має велике значення в успішній діяльності підприємства.
Таким чином, практична значимість проблеми планування збільшення обсягів продаж зумовлює актуальність дослідження курсової роботи.
Об’єктом дослідження курсової роботи є економічна діяльність підприємства.
Предметом дослідження курсової роботи є планування збільшення обсягів та прибутковості продаж, например продажа дипломов.
Метою курсової роботи є дослідження впливу планування збільшення обсягів і прибутковості продажу на ефективність роботи підприємства.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Планування збільшення обсягів та прибутковості продаж" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.08.2010 в 21:39. Автором даного матеріалу є Роман. З моменту опублікування роботи її переглянуто 366 та скачано 33 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Роман...

курсова робота з маркетингу


Подібні матеріали