Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Макроекономіка

Задачі та рішення з макроекономікиУривки

Задача № 3.
Закрита економіка має слідуючі показники:
- споживчі витрати (С) = 1200
- валові інвестиції (І) = 500
- державні витрати (G) = 300
- державні трансферти (TR) = 200
- проценти по державному боргу (N) = 100
- податки (Т) = 400
- чистий експорт (NE) = -100
Знайти:
а) приватні заощадження;
б) державні заощадження;
в) заощадження зовнішнього світу.
Пояснення:
Заощадження зовнішнього світу (решти світу) в самому простому визначенні рівні доходу, який зовнішній світ отримує за рахунок нашого імпорту (Z або ІМ), мінус втирати на наш експорт (Е або Х)
Sr = Z - E чи Sr = - NE - чистий експорт
Заощадження зовнішнього світу можуть бути використані для закупки фінансових активів в нашій країні, для скорочення іноземної заборгованості і тоді ми маємо притік капіталу в країну.

Відповідь
а) 600;
б) -200;
в) 100 &

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі та рішення з макроекономіки" з предмету "Макроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 18:43. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1821 та скачано 153 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...