Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Моделі з порушенням передумов використання звичайного методу найменших квадратівУривки

Під час реалізіції регресійного аналізу за допомогою звичайного МНК особливу увагу необхідно звернути на проблеми, пов’язані з виконанням необхідних умов для випадкових відхилень, оскільки властивості статистичних оцінок параметрів лінійної регресії перебувають у прямій залежності від цих відхилень .

Повна інформація про роботу

конспект "Моделі з порушенням передумов використання звичайного методу найменших квадратів" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 22:47. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 382 та скачано 38 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали