Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Інвестування

Екзамен з інвестуванняУривки

1.Поняття інвестицій та інв діял(ІД).
Згідно із З У “Про ІД” інв – це всі види майн та інтелект цінностей, які вкладаються в об’єкти п-цької діял або іншого виду діял в рез якої утв приб або досягається соц ефект.
Процес вкладення ресурсів з метою отримання приб, доходу або дивіденду в майбутньому назив інвестуванням(ІД)
До майн та інтелект ціннотей , які вклад в п-цьку діял відносять: 1)гроші, ЦП 2)рухоме та нерух майно 3)майнові права, що виплив з авторського права, досвіду та ін інтелект цінностей 4)сукупність техн, тех, комерц та ін знань оформлених у вигляді тех документації, навиків та вир досвіду, необхідні даному виду в-ва ,але не запатентованих(“ноу-хау”) 5) право користування землею, водою, ресурсами, кор копалинами
Сукуппність вказаних цінностей , які утв на ринку назив об’єктами інв-я.
2.Заг класиф інвест
1) за напрямками вклад коштів: а) фін (вклад коштів в різні фін інститути: фондові ЦП, депозити), б) реальні (вклад у в-чі фонди, в основі та обор засоби. Це вклад в мат та немат активи (ліцензії, ноу-хау)).Різновидом реальн І є: - інновац (вклад немат активів, які забезпеч розв-к НТП і успішна дія конкурентів на тов ринку, - інтелектуальні (вклад в творч потенціал с-ва, в об’єкти інтелект власн, які виплив із авторського, винахідного, патентного права, права на пром зразки та корисну модель.
2) за джерелом фін: а) власні кошти інвестора(Пр пот та мин періодів, амортиз, страх сума покриття збитків за втрат майна, реінвест шляхом продажу ОЗ, довгострок фін І строк погаш яких настав в пот пер, залишок обор коштів), б) позич кошти (банк, фін кредити), в) залуч кошти (вклади засновн у залуч кап).

Повна інформація про роботу

шпоргалка "Екзамен з інвестування" з предмету "Інвестування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 09.09.2010 в 23:56. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 695 та скачано 61 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...