Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Маркетинг

Історичний розвиток паблік рілейшинс

Уривки

Желайте провести романтический вечер с близким человеком? Лучшего места, чем уютный ресторан Аристократ с изысканной европейской кухней, Вы не найдете. Проведите следующий вечер со своим партнером в окружении мерцающих свечей ресторана "Аристократ".
Яких же висновків дійшли теоретики комунікацій?
Комунікативні технології дають змогу створити такі ситуації, коли вони стають реальнішими за дійсність, а людина бере цю нову реальність за справжню дійсність. Комунікативні технології підсилюють ті розумові стереотипи, які вже наявні в людини. Але є межа, до якої ці технології здатні діяти, тому що сила ро¬зуму окремої людини може протистояти силі індустрії комуніка¬тивних технологій.
Теорія комунікацій розглядає також способи досягнення ко¬мунікативних цілей.
Одним із важливих чинників є механізм створення довіри, від якої залежать результати діяльності в рекламі, паблік рилейшнз, особистому продажу тощо. Довіру як аксіому комунікативної по¬ведінки вже закладено в людині. Брехня — це ненормальна пове¬дінка, але якщо ви не довіряєте своєму співрозмовнику, ви обов'я¬зково шукатимете брехні в його словах, навіть тоді, коли її там немає. Тому дуже важливою є початкова стадія розмови, коли, власне, і відбувається знайомство.
Ось ті фактори, що, на думку фахівців, впливають на механізм створення довіри:
• презентація промовця (як саме його було представлено ауди¬торії);
• одяг, зачіска, поведінка промовця (згадайте відоме при¬слів'я: «По одежі стрічають, а по уму випроводжають»);
• статус самого промовця, статус організації, яку він репрезентує;
• посилання промовця на представників аудиторії (цільової групи): згода з їхніми уявленнями, підтвердження правильності їхніх дій;
• посилання промовця на авторитети;
• підкреслення тотожності зі слухачем (свій серед своїх).
Усі ці технології та прийоми вже застосовуються в сучасному маркетингу. Маркетингом займаються не тільки підприємства (організації) з метою продати свою продукцію (послуги), а й пар¬тії, їхні лідери, керівники різних організацій, котрі також корис¬туються заходами з арсеналу паблік рилейшнз.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Історичний розвиток паблік рілейшинс" з предмету "Маркетинг" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: Паблік, Розвиток, рілейшинс, Історичний. Робота опублікована 28.08.2010 в 23:21 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 285 та скачано 23 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?