Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Аналіз збутової діяльності фірмиЗміст

Вступ
1. Поняття та функції збутової діяльності підприємства
2. Аналіз збутової діяльності (на прикладі підприємства ПП „Курс”)
3. Напрями стимулювання збуту в комерційній діяльності підприємства
Висновок
Список використаної літератури

Вступ

В сучасних умовах серед причин, що приводять до збитковості підприємств, значне місце посідають суб`єктивні причини, які залежать від результатів діяльності самих підприємств. Одне з основних місць серед цих причин займає проблема збуту продукції в умовах переходу до ринкової економіки. Фінансові труднощі у споживачів, відсутність гнучкої ринкової стратегії у виробників – все це періодично породжує кризи збуту. Спочатку їх гостроту усвідомлювали лише на тих підприємствах, на продукцію яких впав попит.
Поступове падіння попиту на продукцію, вузькість ринку через спеціалізацію, регіональну орієнтацію і т.п. стали усвідомлюватись як проблеми, що вимагають негайної переорієнтації виробництва і збуту. Посилення конкуренції потребує від виробника створювати і реалізовувати не лише нові товари, а й використовувати нові спо¬соби та засоби стимулювання організованих покупців (у тому числі промислових підприємств і торговельних посередників). Стимулювання допомагає знаходити своїх покупців, посилювати їх зацікавленість у товарі, підтримувати прихильність до певної продукції чи торговельної марки. Для стимулювання покупців (особливо постійних і тих, хто купує великі партії товару) вироб¬ник може організовувати конкурси, премії, знижки, різні форми розрахунків за придбаний товар, розповсюджувати плакати, ка¬лендарі, ручки тощо із зображенням своєї продукції чи торговель¬ної марки.
Результативність стимулювання збуту визначається насамперед і рівнем обґрунтованості плану стимулювання, особливо розміру стимулу (що він суттєвіший, то більший ефект), умовами участі, і тривалістю кампанії зі стимулювання збуту, а також бюджетом на стимулювання збуту. В економіці розвинутих країн збутова діяльність відіграє виключно важливу роль в системі виробничих відносин суспільства. Реалізація ефективної збутової політики передбачає застосування нових специфічних методів роботи з ринком.

Повна інформація про роботу

реферат "Аналіз збутової діяльності фірми" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 02.11.2010 в 22:57. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 592 та скачано 44 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали