Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Фінанси

Фінансова математика - задачі та розв'язкиУмови задач

1. Фірмі необхідно взяти кредит в сумі 500 тис. гр. од. Банк погодився його надати за умови, що його буде повернуто через 270 днів в розмірі 600 тис. гр. од. Визначити рівень облікової ставки.
2. Мале підприємство передбачає створення на протязі 3 років фонду розвитку в сумі 150 тис. гр. од. Для чого щорічно асигнується по 41,2 тис. гр. од., які розміщуються в банк під 15% річних (складні відсотки). Яка сума була необхідна фірмі для створення такого фонду, якби вона була б розміщена під 20% річних?

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Фінансова математика - задачі та розв'язки" з предмету "Фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:27. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1660 та скачано 118 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...