Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Банківська справа

Організація розрахунково-касового обслуговування клієнтів та шляхи її вдосконаленняЗміст

Вступ 3
1. Суть, будова та функції банківської системи 4
2. Методичні підходи до організації розрахунково-касового обслуговування 9
2.1 Порядок організації розрахунково-касового обслуговування клієнтів комерційними банками 9
2.2 Розрахункові послуги комерційних банків 11
2.3 Касові послуги комерційних банків 28
2.3.1 Організація прийому та видачі готівки в приходних та видаткових касах 28
2.3.2 Прогнозний розрахунок касових оборотів 31
2.3.3 Ведення обліку касових оборотів 35
2.4 Національний банк — банк банків: організація розрахунків та контроль за веденням касових операцій в НБУ 39
3. Про деякі напрямки розвитку розрахунково-касових банківських послуг в Україні 43
3.1 Вексель в електронних системах 45
3.2 Система електронних розрахунків із застосуванням платіжних карток Національного банку України 47
Загальні висновки 54
Додаток 1 56
Література 57

Вступ

Грошові розрахунки в Україні здійснюються за допомогою готівки та в безготівковій формі. Розрахунки, що здійснюються за допомогою готівки, використовуються в процесі взаємовідносин підприємств, установ та організацій з населенням, обслуговують рух його грошових доходів та видатків. В розрахунках між підприємствами, організаціями (юридичними особами) майже всі господарські платежі (крім дрібних) здійснюються шляхом безготівкових перерахувань коштів.
Процес формування ринкових відносин в економіці України поступово виявляє значне зростання попиту на послуги установ кредитної системи як з боку суб’єктів підприємницької діяльності, так і з боку фізичних осіб. Сучасні особливості організації бізнесу визначають потреби підприємств не лише у традиційному кредитно-розрахунковому банківському обслуговуванні, а й у значно ширшому спектрі різноманітних послуг комерційних банків, спроможних забезпечити оптимальні умови для ефективного, прибуткового господарювання своїх клієнтів.
Щодо самих банківських установ, то потреба у розширенні діапазону розрахунково-кредитних операцій об’єктивно випливає з умов конкурентного середовища, яке поступово складається на вітчизняному ринку.

Повна інформація про роботу

дипломна робота "Організація розрахунково-касового обслуговування клієнтів та шляхи її вдосконалення" з предмету "Банківська справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.10.2010 в 17:44. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 659 та скачано 40 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали