Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Взаємодія методів та функцій менеджментуУривки

Управлінська технологія не створюється абстрактно. Вона слугує для задоволення потреб людей, що працюють в організації, у спілкуванні. Люди визначають остаточну придатність цієї технології, коли пристосовують. її до своїх можливостей. Жодна технологія не може бути корисною, і жодна задача не може бути вирішена без співпраці людей, які водночас є елементами кількох структур організації. Свої властивості як елемент певної структури людина виявляє у процесі виконання відповідної ролі.
В управлінській технології людина виконує інформаційну роль приймача інформації, її поширювача, представника організації у зовнішньому середовищі. Одні з них є керівниками, що використовують різні методи управління, а інші - підлеглими, що піддаються дії і впливові за допомогою цих методів.
Зміст ролі людини в інформаційному процесі набагато ширший. Вплив на людину за допомогою інформації — це не стільки акт передачі їй інформації, як складний соціально-психологічний процес взаємодії людей, до якого входять такі чинники, які не вміщуються в межах інформаційної технології. Це інтереси, обов'язки, дисципліна, воля, авторитет, мораль та ін.

Повна інформація про роботу

реферат "Взаємодія методів та функцій менеджменту" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.08.2010 в 16:12. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 455 та скачано 37 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали