Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Економічна активність населення Волинської області та її рівеньЗміст

ВСТУП
Розділ 1 - Економічна активність населення та її рівень. Теоретичний аспект.
Розділ 2 - Аналіз рівня економічної активності населення у Волинській області.
2.1. Аналіз показників економічної активності населення.
2.2. Характеристика основних причин низького рівня економічної активності населення Волинської області.
Розділ 3 – Пропозиції щодо підвищення рівня економічної активності населення Волинської області.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

Вступ

Хочешь купить качественный и надежный радиатор отопления? Компания "ГАЗОВИК" предлагает алюминиевые и стальные радиаторы отопления по доступным ценам. Алюминиевые радиаторы отопления обладают простотой в установки и удовлетворят любые твои дизайнерские требования.
Актуальність обраної теми полягає в необхідності вироблення адекватних сучасним умовам підходів до підвищення рівня економічної активності населення : підвищення рівня зайнятості та зниження рівня безробіття серед населення працездатного віку.
Метою дослідження є обґрунтування пропозицій прикладного характеру щодо підвищення рівня економічної активності населення, зокрема, щодо зниження рівня безробіття у Волинській області.
Завданнями данного дослідження є:
• визначення економічних, соціальних, правових та політичних аспектів, які впливають на економічну активність населення та особливостей їх прояву у Волинській області;
• виявлення факторів впливу на рівень зайнятості та безробіття населення та аналіз причин виникнення безробіття в Волинській області;
• розробка та обґрунтування доцільності пропозицій щодо підвищення рівня економічної активності населення з урахуванням економічного, соціального, правового та політичного аспектів, а також особливостей їх прояву у Волинській області.
Предметом цього дослідження є теоретичні, методологічні, прикладні аспекти, які впливають на рівень економічної активності населення та розробки пропозицій щодо зниження рівня безробіття та підвищення рівня економічної активності населення у Волинській області з урахуванням особливостей трудових ресурсів та економічного розвитку регіону в цілому.
Об'єктом дослідження є рівень економічної активності населення у Волинській області.
У процесі підготовки виступу використано матеріали законодавчих та виконавчих органів влади України (зокрема законодавчі та нормативні акти, документи і матеріали Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України), навчальну та методичну літературу, книги та статті періодичних видань, публікації фахових видань, що наведено у списку використаних джерел інформації, методи економічних досліджень тощо.

Уривки

Розділ 3 – Пропозиції щодо підвищення рівня економічної активності населення Волинської області

Рівень економічної активності населення Волинської області є досить низьким, що заважає стрімкому економічному розвитку регіону та спричиняє велику кількість проблем соціально-економічного характеру.
Для підвищення рівня економічної активності населення у Волинській області потрібно вжити низку радикальних заходів. Зокрема, потрібно:
• забезпечити використання всіх наявних і потенційних конкурентних переваг області як у галузі трудоресурсовідтворення , так і фінансовій та макроекономічній сферах.......
Повна інформація про роботу

курсова робота "Економічна активність населення Волинської області та її рівень" з предмету "Економіка праці". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 30.12.2011 в 20:50. Автором даного матеріалу є Іван. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1250 та скачано 121 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Іван...

курсова робота написана простою мовою, детально розкрито всі розділи


Подібні матеріали