Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Екологія

Режим вітру у Львові та Львівській областіЗміст

ВСТУП 3
1 РЕЖИМ ВІТРУ У ЛЬВОВІ ТА ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 4
1.1 Загальна характеристики вітрового режиму у Львівській області 4
1.2 Добовий хід швидкості вітру 5
1.3 Сильні вітри 6
1.4 Повторюваність штилів 7
2 ХАРАКТЕРИСТИКА ШВИДКОСТІ І НАПРЯМКУ ВІТРУ 8
У ЛЬВОВІ ВЗИМКУ 2006-2007 РР. 8
2.1 Повторюваність вітрів різних швидкостей 9
2.2 Повторюваність напрямків вітру різних румбів 12
ВИСНОВКИ 14
ЛІТЕРАТУРА 15

Вступ

Вітровий режим є важливою характеристикою клімату території. Вітер – складне явище, яке проявляється в русі повітря відносно земної поверхні. Для його комплексної характеристики необхідний аналіз як атмосферних факторів (загальна циркуляція атмосфери, а саме - розподіл основних центрів дії і кліматичних фронтів) так і факторів інших компонентів географічної оболонки (рельєфу ґрунтового і рослинного покриву, тощо). Коли на формування вітрового режиму на висоті найбільше значення мають особливості пов’язані з атмосферними факторами, то на формування вітрового режиму в призначеному шарі дуже велике значення мають місцеві чинники (вплив поверхні, це вплив шорохуватості поверхні, орієнтації основних перепон вітрового переносу, формування місцевої циркуляції, обумовленої місцевим термічним режимом), вони обумовлюють зміну швидкості і напрямку вітру. Отже, в дослідженні необхідно подати комплексну характеристику вітрового режиму, проаналізувавши його кількісні показники, дані про яких накопичуються на метеостанціях і зібрані під час польових анемометричних досліджень.
Враховуючи, що вітер є важливою складовою енергетичних ресурсів клімату, дослідження вітроенергетичного потенціалу України і зокрема Львівської області не можливе без комплексної характеристики вітрового режиму, що є метою дослідження і в чому ми вбачаємо важливість нашої роботи.
Важливість для України використання вітрової енергії визначена нарівні урядових структур, підтверджується президентським указом. Можливість і ефективність використання вітроенергетичних ресурсів визначається рівнем вивченості тих ресурсів. За останні десятиліття спеціальні роботи в цьому напрямку практично не проводилися через орієнтацію та потужні теплові -гідро- і атомні електростанції.

Повна інформація про роботу

реферат "Режим вітру у Львові та Львівській області" з предмету "Екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 13:26. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 598 та скачано 42 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали