Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Бухгалтерській облік знижок у зарубіжних країнахЗміст

1. Знижка надається в момент покупки
2. Знижка надається з відстрочкою від моменту покупки товару
3. Знижка за якнайшвидшу оплату товарів
4. Бонусні знижки

Качественное и недорогое инженерное оборудование Вы можете заказать на Amity Shop. Надежное сотрудничество интернет магазина с мировыми брендами такими, как Honeywell, Wilo, Grundfos, Reflex, способствует тому, что при покупке Вы всегда получаете лучшее соотношение цена-качество. Для крупных заказов имеется возможность получить приличные оптовые скидки.
Визначення поняття "знижка" у документах системи нормативного регулювання бухгалтерського обліку, а також у законодавстві про податки і збори відсутній, але є розподіл, сформований практикою. Торговельна знижка - це сума, на яку знижується продажна ціна товарів, які продаються покупцеві, що виконав умови, установлені продавцем. Знижка може надаватися покупцеві або у формі зменшення звичайної продажної ціни, або у формі безкоштовної передачі визначеної кількості того або іншого товару (бонусні знижки).
Обґрунтуванням застосування знижок може бути маркетингова політика організації як метод стимулювання продажів. Крім того, вказівка на формування ціни угоди з урахуванням знижок у рамках проведення маркетингової політики також необхідно відбити в тексті договору купівлі - продажу товарів, реалізованих зі знижкою, у рахунку на оплату товару. Це є доказом того, що ціна товару не занижена внаслідок інших причин. В обов'язковому порядку вони повинні бути закріплені в спеціальних внутрішніх документах. Це може бути наказ або розпорядження керівника організації, що затверджує прайс-листи на весь асортимент продаваних товарів і т.п.
Розглянемо облік знижок в зарубіжних країнах на прикладі бухгалтерського обліку Російської Федерації.
Бухгалтерський облік знижок залежить від моменту надання знижки і ціни товару, по якій він відбитий у бухгалтерському обліку (покупній або продажній цінам).
Тому ми приведемо випадки обліку для роздрібної й оптової торговельної організації при різних варіантах надання знижок.

Список використаної літератури

1. Пятов М.Л., Быков В.А. Бухгалтерский учет скидок в организациях торговли // Бух. учет. — 2001 — № 5. — С. 6—14: табл.
2. Фомичева Л.П. Бухгалтерский учет скидок при продаже и покупке товаров // Бух. учет. — 2001 — № 7.

Повна інформація про роботу

реферат "Бухгалтерській облік знижок у зарубіжних країнах" з предмету "Бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 12.11.2010 в 23:23. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 764 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали