Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Методичка з менеджменту для студентів 5 курсуУривки

Фахівець з менеджменту організацій повинен вміти:
- розробляти стратегічні, поточні та оперативні плани підприємства і його підрозділів;
- складати кошториси виробництва, робити калькуляцію собівартості, прибутку і рентабельності виробництва;
- розробляти заходи щодо удосконалення на науковій основі організації праці всіх категорій працівників підприємства;
- керувати виробничо-господарською діяльністю підприємства, підрозділу;
- проводити комплексний економічний аналіз діяльності підприємства та його підрозділів;
- організовувати контроль, облік, аналіз ходу і результатів господарсько-фінансової діяльності, складати планову і звітну документацію.
Основною метою комплексної практики з фаху є закріплення і поглиблення теоретичних знань із спеціальних предметів навчального плану та оволодіння навиками самостійної практичної діяльності з кваліфікованого вирішення виробничих задач та ефективного управління економікою підприємств.

Повна інформація про роботу

методичка "Методичка з менеджменту для студентів 5 курсу" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 21:39. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 645 та скачано 49 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...