Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Аналіз інвестиційних проектівВисновки

1. Значна частка власних коштів підприємства - позичальника (ініціатора) в реалізації інвестиційних проектів, наприклад, методом проектного фінансування, висуває додаткові умови до оцінки надійності останнього. Вітчизняна практика аналізу надійності позичальника засвідчує той факт, що отримані в результаті розрахунків дані не завжди відповідають дійсному стану справ фірми. Саме тому важливо, щоб аналіз надійності підприємства-позичальника проводився за даними, що відображають істинну ситуацію, тобто основна вимога, яка висувається, - віддзеркалення реального стану справ підприємства.
2. Левова частка методів оцінки ефективності інвестиційних проектів запозичені з-за кордону. Вони повинні бути адаптовані до реалій вітчизняної економіки, при цьому зберігаючи свою універсальність, що забезпечить їх прозорість перед потенційними інвесторами, зрозумілість незалежно від того, це інвестор вітчизняний чи іноземний.
Хотите чувствовать себя стильно и комфортно в любую погоду? Украинский производитель верхней одежды NUI VERY производит модную одежду, которая отличается оригинальностью кроя и разнообразием цветовой гаммы. Среди большого количества великолепных современных изделий вы непременно подберете то самое, которое лучше всего подойдет именно вам.
3. Підхід до визначення ставки дисконту повинен ураховувати особливості кожного проекту, вимоги й очікування інвесторів щодо віддачі проекту, в який спрямовуються вкладення коштів, вплив зовнішніх чинників як додаткові умови, накладені особливостями середовища, в якому реалізується проект (економічна, політична нестабільність тощо).
4. Індивідуальний характер, винятковість і особливість умов реалізації кожного інвестиційного проекту накладає необхідність персонального підходу до вибору інструментарію методів оцінювання, що, втім, не зменшує переваги ініціаторів у напрямку накопичення досвіду реалізації подібних проектів (наприклад, будівництво торгово-розважальних центрів у різних регіонах у межах єдиної інвестиційної програми, що є складовою загальної стратегії певної промислової групи). Це дослідження не вичерпує коло питань, пов'язаних з оцінкою ефективності інвестиційних проектів із використанням принципів проектного фінансування і врахування особливостей середовища, в якому реалізується проект, тому продовження початих досліджень вбачаємо в напрямку формування практичної бази використання вище поданих методів розрахунку.
Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Аналіз інвестиційних проектів" з предмету "Організація і методика економічного аналізу". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 17.12.2012 в 13:20. Автором даного матеріалу є Антон Петровський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 46 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Антон Петровський...

індивідуальна робота на 17 сторінок, отримав 95 балів


Подібні матеріали