Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Аудит

SWOT-аналіз діяльності компаніїПовна назва роботи: SWOT-аналіз діяльності компанії "Геліка"

Уривки

Виробниче підприємство "Геліка" створено у 2000 році і є одним з лідерів серед вітчизняних підприємств харчової галузі, що спеціалізуються на виготовленні хлібобулочних виробів.
Завдяки професійному підходу на підприємстві сформовано колектив висококласних фахівців-технологів, менеджерів і робітників. Загальна ж кількість працівників підприємства 64 особи.
Підприємство постійно працює над вдосконаленням існуючих зразків продукції та освоєнню нових видів і на даний момент асортимент виробів складає більше 50 найменувань. Це дозволяє забезпечувати постачання високоякісних і порівняно недорогих виробів у всі області України. В тому числі більш ніж на 500000 гривень їх щорічно поставляється для Волинської області.
Для працюючих у колективі щорічно покращуються побутові та виробничі умови. Запорукою успішному просуванню товарів підприємства "Геліка" на ринку України є великий асортимент, висока якість та прийнятні ціни.
Компанія займається продажем та випічкою хлібобулочних виробів (хоббі власника, а хоббі розповідають нам про наші не рокриті можливості). Власник створив компанію 10 років назад і встановив гарні робочі відносини з усіма великими покупцями.

Висновки

Висновки. Ґрунтуючись на вищевикладеному досліджені ми навели заходи, які необхідно вживати малому бізнесу для подальшого розвитку та можливі погрози, які слід уникати в оперативній, фінансовій та стратегічній діяльності. Так як наведені бізнес-процеси цілком реальні та всебічно доступні, ми зробили висновок, що розвиток малого підприємництва в період економічної кризи можливий. Приклад Джона Темплтона, власника фонду Templeton Growth Fund, який в кризу 30-х років в Сполучених Штатах Америки започаткував власний бізнес, Уолта Діснея, Акіа Моріто, який започаткував компанію «Токіо Телеком‘юнікейшн Інжирінг Корпорейшн» (нині «Соні») в післявоєнні роки, коли промисловість Японії була фактично знищена мають під собою обґрунтовані пояснення можливості економічного успіху. Стратегія малого підприємництва повинна спрямовуватися не на зниження торгової націнки та витрат, а на збільшення ділової активності та залучення кваліфікованих кадрів.
Повна інформація про роботу

реферат "SWOT-аналіз діяльності компанії" з предмету "Аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 02.08.2011 в 09:27. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2169 та скачано 92 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали