Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Основи WEB-дизайну. Мова гіпертекстової розмітки HTMLЗміст

1. Браузер Microsoft Internet Explorer
2. Введення в HTML
3. Основні структурні елементи HTML
4. Додавання заголовків і абзаців
5. Форматування тексту
6. Додавання малюнків
7. Різні види списків

Уривки

Являетесь почитателем RPG (Rogue/Action)? Тогда Вы должны были играть в старейшую игру из этой категории - Diablo 2. Если нет, то Вы без проблем можете скачать diablo 2 одним файлом с высокой скоростью. Ждем тебя...
Додавання малюнків
Використання малюнків робить ваші сторінки більш цікавими. Вставити малюнок дозволяє тег . Припустимо, що файл малюнка "peter.jpg” завширшки 200 пікселів і висотою 150 пікселів, лежить у тій же папці, що і HTML файл. Вказуємо наступну команду:Вказівка ширини й висоти не є строго необхідними, але збільшує швидкість завантаження WEB-сторінки. У випадках коли відключене завантаження зображень треба задати опис картинки, використовуючи атрибут alt:При встановленні малюнка в документ можна використовувати атрибут align="…” для вирівняння його по лівому, правому краю та по центру.
У WWW використовується два формати графічних файлів GIF і JPG. Формат GIF використовується, коли потрібно прозоре зображення чи анімація, а також для:

· чорно-білих малюнків і тексту
· зображень з обмеженою кількістю кольорів
· графіки з різкими контурами (меню, кнопки, діаграми і т.п.)
· зображень із текстом

Формат JPG більше підходить у таких випадках:

· скановані зображення
· графіка зі складним сполученням кольорів і відтінків
· будь-яке зображення з палітрою більш ніж 256 кольорів
Повна інформація про роботу

лекція "Основи WEB-дизайну. Мова гіпертекстової розмітки HTML" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 00:03. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 853 та скачано 93 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...