Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Психологія та педагогіка

Шпоргалки з педагогікиУривки

Педагогіка – це сукупність теоретичних і прикладних наук, що вивчає процеси виховання, навчання і розвиток особистості людини

Виховання – це цілеспрямована виховна діяльність педагога з метою досягнення певної мети в колективі учнів. Це спеціально організований процес спрямований на формування певних якостей особистості, це процес управління її розвитком.

Навчання – це спеціально організований цілеспрямований управлінський процес взаємодії вчителів та учнів спрямований на засвоєння знань, вмінь, навичок.

Освіта – це процес і результат засвоєння учнями систематизованих знань, вмінь, навичок формування на їх основі наукового світогляду, моральних та інших якостей особистості, розвиток їх творчих сил і здібностей.

Дидактика – галузь педагогіки, яка розробляє теорію освіти і навчання, виховання у процесі навчання

Повна інформація про роботу

шпоргалка "Шпоргалки з педагогіки" з предмету "Психологія та педагогіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 11.09.2010 в 00:17. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 735 та скачано 66 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...