Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Облік товарних операцій в торгівліЗміст

1. організація обліку в торгівлі
2. формуваня цін на товари і контроль за їх дотриманям
3. облік товарних операцій в оптовій торгівлі
3.1. облік придбання товарів
3.2. облік реалізації товарів зі складів
3.3. облік реалізації товарів транзитом
4. облік товарних операцій у роздрібній торгівлі
4.1. облік придбання товарів
4.2. облік тари в роздрібній торгівлі
4.3. облік реалізації товарі уроздріб
4.4. облік реалізації товарів у розстрочку
5. облік реалізації товарів у комісійній торгівлі
6. облік товарних витрат у торгівлі
7. облік операцій по патентуванню окремих видів діяльності
8. облік витрат діяльності торговельних підприємств
9. узагальнення результатів діяльності торговельного підприємства.

Уривки

Торгуете или покупаете товары на интернет аукционах? На уникальном аукционе нового типа одна ставка составляет одну гривну. Отведайте аукцион InWin прямо сейчас и ознакомьтесь с инновационными правилами торгов.
Торгова діяльність є одним із видів підприємницької діяльності. Пунктом 2 Порядку здійснення торгової діяльності І правил торгового обслуговування населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, дано визначення торгової діяльності як ініціативної, самостійної діяльності юридичних осіб і громадян по здійсненню купівлі і продажу товарів народного споживання з метою одержання прибутку. Торгова діяльність може здійснюватися в сферах оптової і роздрібної торгівлі, а також торгово-виробничій сфері (громадському харчуванні).
Бухгалтерський облік і звітність в торгівлі здійснюються з дотриманням єдиних методологічних принципів, визначених Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», прийнятих Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, національного Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, законодавчих і нормативних активів з урахуванням специфіки діяльності торговельних підприємств.
Однією з особливостей організації обліку в торгівлі є те, що облік роздрібного товарообігу ведеться, як правило, у грошовому вимірнику за продажними (роздрібними) цінами, за винятком товарів, які вимагають особливого контролю (ювелірні вироби із дорогоцінних металів, товари, прийняті на комісію, та ін.).

Повна інформація про роботу

реферат "Облік товарних операцій в торгівлі" з предмету "Бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.09.2010 в 20:09. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 766 та скачано 39 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...