Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Особливості страхування як сфери бізнесуДвоїстий характер діяльності страховика полягає як у прове¬денні власне страхування, так і у виконанні ним ролі активного інвес¬тора.
Особливістю діяльності страхової компанії є також те, що на відміну від сфери виробництва, де товаровиробник спочатку здійснює витрати на випуск продукції, а потім уже компенсує їх за рахунок ви¬ручки від реалізації, страховик спочатку акумулює кошти, що надхо¬дять від страхувальника, створюючи необхідний страховий фонд, а лише після цього несе витрати, пов'язані з компенсацією збитків за укладеними страховими угодами.
Повна інформація про роботу

конспект "Особливості страхування як сфери бізнесу" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 16:26. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 417 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали