Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Строки в цивільному праві (цивільне право)Зміст

Вступ ...……………………………………………………………………………3
Глава I. Загальна характеристика строків у цивільному праві .......……….......4
1. Поняття строків у цивільному праві ...……………………………………......4
2. Види строків у цивільному праві ...…………………………….…………......5
3. Порядок числення строків у цивільному праві ...……………………….........8
Глава II. Характеристика терміну задавнення позову. ……………………......11
1. Визначення поняття строків задавнення позову ...…………..……………...11
2. Визначення моменту, з якого тече термін задавнення позову ....…………..15
3. Переривання перебігу строку задавнення позову ...………………....……….19
4. Відновлення строків задавнення позову ...……………….....………………..22
III. Правові наслідки перебігу строків задавнення позову.......…..…………….23
Глава IV Вимоги, на які задавнення позову не поширюється………………….24
Висновок ...………………………………………………………....……………..26
Бібліографічний список ...………………………………………………………..29
Додаток

Вступ

Актуальність даної теми обумовлюється тим, що своєчасне здійснення і захист порушених прав сприяє досягненню тієї мети, що суб'єкти переслідували, вступаючи в ті чи інші цивільні правовідносини. Дотримання строків, у тому числі і строків задавнення позову, сприяє стійкості правопорядку, стабільності фактично сформованих між суб'єктами правовідносин. Необхідність дотримання строків обумовлюється тим, що ті чи інші обставини після закінчення тривалого часу, не завжди можуть бути встановлені з необхідною вірогідністю, що багато доказів (письмові докази) згодом утрачаються. Усе це, спонукує сторони в правовідносинах, завчасно виявляти турботу про здійснення і захист своїх прав.
Метою роботи є вивчення теоретичних питань, зв'язаних з поняттям строків у цивільному праві, окремих видів строків у цивільному праві, у тому числі і строку задавнення позову; із загальною характеристикою строку задавнення позову, визначенням порядку числення задавнення позову, правовими наслідками перебігу строку давнини.
Робота складається з чотирьох частин. У першій частині дається загальна характеристика строків у цивільному праві, їхнє поняття і класифікація. Друга частина присвячена поняттю строку задавнення позову, його загальній характеристиці. У ній, зокрема, визначається момент, з якого тече термін задавнення позову, розглядаються підстави призупинення, перерви плину строку задавнення позову, а також його відновлення.
У третій частині досліджуються правові наслідки перебігу строку задавнення позову.
У четвертій частині розглядаються питання, повязані з вимогами, на які позовна давність не поширюється

Повна інформація про роботу

курсова робота "Строки в цивільному праві (цивільне право)" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.01.2011 в 16:31. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1256 та скачано 78 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали