Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Облік грошових розрахунків і поточних зобов’язаньЗміст

1. Облік операцій по касі
2. Облік грошових засобів
3. Облік розрахунків з підзвітними особами
4. Облік безготівкових розрахунків
5.Облік розрахунків з бюджетом і інших позабюджетних коштах
Висновок

Уривки

Are you looking for a relevant and usable design for the site? There is no need to do that, because hundreds of talented designers a ready to work on your website design right now. You just have to choose the most appropriate variant for your goal. First you have to do is to register on designcontest.com
До касових відносяться операції, що пов'язані з надходженням і витрачанням готівкових грошових знаків безпосередньо через касу підприємства.
Для зберігання грошових засобів і проведення розрахунків готівкою на підприємствах, організаціях і закладах створюється каса.
Каса — це спеціальне ізольоване приміщення, обладнане сигналізацією, сейфами, незгораючими шафами для зберігання грошей та цінних паперів.
Касові операції здійснює касир, який несе повну матеріальну відповідальність за прийняті на зберігання гроші і цінні папери і за збитки, скоєні організації, підприємству, як в результаті навмисних дій так і недбалого або недобросовісного відношення до своїх обов'язків. Тому при прийнятгі касира на роботу з ним заключається договір про повну матеріальну відповідальність. Касиру забороняється передовіряти доручену йому роботу іншим особам. Головні бухгалтера та інші працівники, які користуються правом підпису касових документів, не можуть виконувати обов'язки касира.

Висновок

У процесі своєї діяльності кожне підприємство вступає у господарські відносини із постачальниками, працівниками, покупцями, та іншими юридичними та фізичними особами. Ці відносини забезпечують нормальне функціонування підприємства. При встановленні господарських відносин між сторонами виникають певні права і грошові зобов’язання.
Повна інформація про роботу

лекція "Облік грошових розрахунків і поточних зобов’язань" з предмету "бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.09.2011 в 12:10. Автором даного матеріалу є Юра. З моменту опублікування роботи її переглянуто 447 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Юра...

лекція дуже детально розкриває тему обліку грошових розрахунків і поточних зобов’язань