Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Фінанси підприємства

Облік і аналіз фінансових активівЗміст

Вступ 3
1. Фінанси та фінансові активи підприємства 4
2. Значення економічного аналізу фінансових активів підприємства 7
3. Облік фінансових результатів 11
4. Облік і аналіз фінансових активів: відповідальність міжнародним стандартам 12
Загальні висновки 16
Використана література 17

Вступ

На сьогоднішній день в Україні утворилась нова економічна система, що побудована на ринкових відносинах. Якісні зміни торкнулися всіх ділянок управління, в тому числі і бухгалтерський облік. Зміст обліку та фінансово-економічного аналізу діяльності підприємства передбачає розв’язання широкого кола найрізноманітніших задач, які охоплюють всю фінансово-господарську діяльність підприємства. Ефективність обліку і аналізу повинна спиратися на науково-обгрунтоване дослідження цього складного та важливого питання. Для здійснення управління фінансами підприємством необхідно використовувати нові методи управління і сучасні технічні засоби побудови різноманітних інформаційних систем.
Найсуттєвіше значення для організації бухгалтерського обліку та фінансово-економічного аналізу роботи підприємства має, насамперед, забезпечити ефективну та стабільну фінансово-господарську діяльність, визначити резерви підвищення її прибутковості і платоспроможності.
Все це свідчить про важливість розкриття у відповідному обсягу теми сутності обліку і аналізу фінансових активів підприємства.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Облік і аналіз фінансових активів" з предмету "Фінанси підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.10.2010 в 21:46. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 813 та скачано 67 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали