Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Авторські реферати

Страхування валютних ризиківЗміст

Вступ....4
Розділ 1. Характеристика запропонованого виду страхування..5
Розділ 2. Характеристика етапів укладання і виконання страхової угоди9
Розділ 3. Огляд і аналіз законодавчої та нормативно-довідкової літератури щодо запропонованого виду страхування...12
Розділ 4. Аналітична частина
4.1. Вибір регіону для започаткування страхової діяльності....18
4.2. Вибір надійного іноземного страховика..19
Розділ 5. Оформлення договору міжнародного страхування, його структура20
Висновки25
Список літератури.26

Вступ

На сьогоднішній день страхування стало одним з найпопулярніших видів діяльності. Воно пов`язане з усуненням настання небажаних подій чи виникнення якихось ризиків, загроз діяльності як підприємств, юридичних осіб, так і фізичних. Особлива увага приділяється саме міжнародним страховим послугам. З виходом на іноземні ринки зростають ризики суб` єктів господарювання щодо певних втрат, отримання негативних результатів діяльності, чи навіть, недоотримання прибутку. Тому активного розвитку зазанали страхові послуги на міжнародному рівні.
Метою даної роботи є закріплення на засадах прикладних обгрунтувань і розрахунків теоретичні знання з таких розділів страхування, як його види, організація і здійснення операцій страхування, розробка правил та умов страхування, зміст та особливості укладання та оформлення договорів страхування зовнішньоекономічних операцій тощо. Основними завданнями є засвоєння матеріалу, вивчення основних аспектів ведення страхової справи, навчитися оперувати діяльністю страхових кмпаній, а також правильно і обгрунтовано обирати для себе, як страхувальника, компанії для отримання послуг.
На сучасному етапі розвитку міжнародні страхові послуги стали об`єктом інтенсивного вивчення та розвитку. Для здійснення успішної зовнішньоекономічної діяльності страхування стало соновним методом боротьби з непередбачуваними ситуаціями, крім того об`єктом додаткового отримання прибутку. Саме тому потрібно володіти знаннями у цій сфері, і вміти ефективно їх використовувати.

Висновки

Отже, в даній роботі було описано питання страхування валютних ризиків, їх види та управління ними. Також обрано найкращий регіон методом ранжування для започаткування страхової справи, яким виявилась, Німеччина. За допомогою коефіцієнта фінансової стійкості обрано найкращу страхову компанію, яка є надійнішою, для отримання послуг від неї (PZY Україна).
Важливим фактором у вивченні міжнародної страхової діяльності є укладання договорів. Особливості кожного з видів страхування відображені в осболивих умовах договорів. Тому важливим є знання всіх відмінностей, та використання їх у практиці страхових послуг.
Як бачимо, страхування валютних ризиків є не легкою справою, проте ефективною при здійсненні будь-якої діяльності в умовах зовнішньоекономічної діяльності. Тому потрібно орієнтуватись у всіх подібних сферах , щоб стати успішним і ефективним менеджером.
Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Страхування валютних ризиків" з предмету "Міжнародні страхові послуги". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 11.02.2012 в 11:34. Автором даного матеріалу є Лиско Х.Ю.. З моменту опублікування роботи її переглянуто 386 та скачано 24 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Лиско Х.Ю....

індивідуальна робота з по страхуванню валютних ризиків, захистила на 5