Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Державне регулювання економіки

Напрями державної політики у туристичній галузі.За даними Держкомстату, в Україні налічується: 1,2 тис. закладів готельного господарства та 3,3 тис. санаторно-курортних і оздоровчих закладів. Середньорічна завантаженість готельного фонду становить 31%. Кількість закладів, що не працюють – 22%. Загалом санаторно-курортні та оздоровчі заклади щороку приймають близько 3,2 млн осіб, 14% з яких – іноземці. Потужності закладів використовуються менше ніж на 40%.
Транспортна та комунальна інфраструктура більшості туристично-рекреаційних територій характеризується низьким рівнем розвитку транспортної мережі,дефіцитом води, занедбаністю технічного стану інженерної інфраструктури. За офіційними даними, сьогодні реконструкції підлягає 22 377 місць з 60 тис. наявних у готельному господарстві, і це закономірно, адже близько 70% туристичних об’єктів країни були введені в експлуатацію до 1980 р.

  

Повна інформація про роботу

доповідь "Напрями державної політики у туристичній галузі." з предмету "Державне регулювання економіки". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.03.2014 в 20:50. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 16 та скачано 2 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали