Головна » 2013 » Листопад » 17 » 10 цікавих фактів про вищу освіту

10 цікавих фактів про вищу освіту

1 . Багато хто думає, що такі вищі навчальні заклади як Кембридж чи Сорбонна найстаріші у світі, але це не так. Титул самого стародавнього несе Мусульманський університет Карауїн, заснований в 859 році н.е. в марокканському місті Фес .

2 . Як Ви думаєте, де і в якій школі можуть навчатися найбільша кількість учнів? Напевно, це логічно - Індія , в набір 2003 року в школу Монтессорі в Лукану були зараховані 27911 дітей.

3 . Почесне звання доктора наук отримати не просто, особливо в 90 років, як це зробила Елізабет Ейчелбаум ( США ) . Через що і отримала титул найстарішого доктора наук.

Елізабет Ейчелбаум

4 . Були випадки, коли до вищого навчального закладу вступали у віці після 80 років, але щоб вчитися 52 роки і закінчити університет в 72, треба вміти. Роберт Кроно з Англії вступив у Прінстонський університет вивчати біологію , він і не думав, що стане найстаршим випускником того ж університету. Сегодня ванна не только инструмент для мытья нашего тела, а также элемент эстетики интерьера, как например, чугунные ванны Roca.

5 . Куди ж без зустрічі випускників і без рекордів. Найбільша з них зафіксована в Німеччині на 100 - річному ювілеї школи з 2521 випускником .

6 . 70 років не бачили і не організовували зустріч випускників колишні учні дитячого садка і школи міс Бланш Міллер у Західній Вірджинії ( США ) . Правда змогли прийти не всі , майже половина з них до моменту зустрічі померли.

7 . Рік за роком на протязі 74 років зустрічалися випускники вищої школи графства Черокі 1929 Останній раз з 30 чоловік залишилися в живих, прийшли 9 .

8 . І знову Англія і найдорожче навчання . Місячний курс у Міжнародній школі юних леді та джентльменів Айвлоа Спенсера оцінені в 77 500 фунтів стерлінгів і більше. Слухачів курсу селять в кращі готелі, відвідують культурну програму з опери, балету ... плюс уроки етикету .

9 . Найдовший урок тривав з 15 по 17 квітня 2003 року в державній вищій школі Лейдлі ( Квінсленд, Австралія ) . Професор Марі Барроуз читав лекцію з біології класу з 26 учнів 54 години поспіль .

10 . І останнє в цій статті про найбільший гонорар за 2- х денний курс лекцій, який отримав доктор Роланд Дант в Чикаго, становить 3080000 $ .